Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Yeni Yıla girerken

yonetim

Sevgili Dostlarım;

Yeni yıla nasıl girmeniz gerektiğini size anlatmayacağım.. Her ne kadar ruhum yeni yıla henüz hazırlanmadıysa da etrafımda olan dostlarımın heyecanı ile hafif hafif içim kıpırdamaya da başlamadı değil. Henüz heyecanlansam mı heyecanlanmasam mı modundayım.

Geçtiğimiz Mart ayında Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği 14 Ülkeden gelen Dernek Başkanlarını İstanbul’da ağırladı. Bu üyeler aynı zamanda Çider’in de çok faal olarak içinde olduğu Uluslararası Kısırlık Hasta Tüketici Birliği (ICSI),  Avrupa Kısırlık İttifakı Birliği (EIA) ve Avrupa Doğurganlık Kalite Projesi çalışma Grubu ACT  (Hamileliğe Destek Birliği  olarak da geçiyor ) kurucuları ve ülkelerindeki tek temsilcileriydi. Faaliyetlerimizle ilgili bize yollamış oldukları onu verici teşekkür mektuplarını da bu hafta yayınlayıp hepimizin göğsünü kabartmak ,yeni yılda yeni faaliyetlerimiz içinde taze bir kan depolamak istedim.

Yeni yıl için siz üyelerimizle hep birlikte birçok aktivite planladık. Aylık dernek motivasyon toplantılarımız bize yepyeni bir soluk getirecek bu sene çok eğleneceğiz çok,dernekte aylık motivasyon toplantılarımız gelişerek ve bir çok sürprize gebe olarak başladı.Yeni formatıyla dernek dışı bilgilendirme toplantılarımız(Ocak ayında başlıyor), kermes aktiviteleri(Gebze de gizem_im nikli arkadaşımızın başkanlığında) olacak. Kermesin geliri ile tedavi olan arkadaşlarımızın tedavi ücretlerine destek olacağız. Üyemiz bölgesel sorumluluk aldılar çalışmalara başladılar.

Motivasyon toplantımız en başta bizim aynı zamanda birçok üyemizin çok hoşuna gitti ve şimdiden bir çok şehirden davet aldık.

Çocuk İstiyorum ‘un en çok beğeneceği aktivitesi ne olmalıdır diye bir anket hazırladık. Bu anketi doldurarak bize fikir desteği verirseniz ve özel aktiviteler için araştırma yapmak isteyen üyelerimiz bizi ararlarsa çok seviniriz.

Yeni yıla yeni bir yarışma ile gireceğiz. Üyelerimizden 31 Ocak 2011 tarihine kadar çocuk istiyorum internet sitesinin “Benim gözümle Çocuk İstiyorum “adlı Windows media sunum hazırlamasını isteyeceğiz. Sitemizde bu sunumları yayınlayacak ve anketle birinciyi seçeceğiz. Birinci seçilen Sunum www.cocukistiyorum.com internet sitesinin resmi sunumu olarak 2011 boyunca tüm tanıtım aktivitelerinde yayınlanacak.

Çocuk İstiyorum.com forumu ve Facebooktaki sayfamızda gerçekten çok hareketlendi. Forumumuzda can moderatörlerimiz başta Karia , Preseed bölümünü de harika ve eksiksiz götürüyor ve diğer en çok emekleri geçen moderatörlerimiz carmen,cansın,kedi7,muko, ozzi, oscan ve sonunakadar ‘a çok teşekkür ediyorum. En çok yazı yazarak forumumuzdaki istatistiklerde ilk 5 in içine girerek forumu ayakta tutan Nilgün, gizem_im, *09umutışığ09* , meldir,simayyy, arkadaşlarıma vermiş oldukları emek için ,en çok konu açarak ilk 5’in içine giren arkadaşlarım gene simayyy,karmen,Karia, bebekcan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum,Kendi başına 25-30 yasindaki genc bayanlar buyrun dertleselim başarıyla götüren S_F_Ö.,yüreğimden dökülenlerle düdükmakarnası,hayata77 nin bitkiler ve dua üzerine yazıları, öne çıkan konulardan dualarda buluşalım,tüpçü geldi hanım ,sevgili günlük bölümü başlı başına bir roman ne diyeceğimi bilemiyorum.
Binin üzerinde yazı yazarak foruma katkı sağlayan diğer arkadaşlarım,meldir, elminda emilia82, hopefull , talya83,nevin, eysaecrin,puzzle, eylül08,yeterrr ,sayra,neboş, sny41, nisam,özgül1426,benkavustum, darkblue,denis,mahi,bitanembitanem, smryildirim, serpilsu,bebekcan ,ezel78, ceren1985,recah,arzuece,seras .daha adını yazamadıklarım var ise lütfen bana darılmasın bütün forumu da yazmam gerekirdi.Sizlere de binlerce teşekkürler:.

 

…Başlıkları bile olağanüstü yaratıcıJ
Sitemizin ve derneğimizin en aktif üyelerinden biri olan Marbeling facebooktaki Çocuk İstiyorum Haber Sitesi sayfamızı açarak çocuk istiyorum a yepyeni taptaze bir kan getirdi ve yeni dostluklar edinmemizi sağladı. 20 yüce gönüllü kişi bu yıl çocuk istiyorum sitesinin raytinglerini canla başla çalışarak üst seviyelere taşıdılar. (Bu yıl resmen bana özel danışmanlık yaptılar,sağ kolum oldular ) Hepsine ve siteye değer katan adını yazamadığım forumdaki 3264 üyemiz, siteden her hafta yolladığım mailleri sıkılmadan okuyan 48.000 e yakın bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.Bize bu forumu kazandıran eski webmasterimiz Zafer ‘e su anda bizimle değil ama onu da unutmadan teşekkür ederim.

Şimdi Marbling arkadaşımızın önerisini çok beğendiğim ve kendimde uyguladığım için size de teklif ediyorum. Önümüzdeki iki hafta boyunca forumdaki imza bölümünüzdeki yazılarınızın bulunduğu bölüme ve facebooktaki sayfalarınıza “ ‎2011 benim yılım olacak ,tüm dileklerim ve seçimlerim gerçekleşiyor…” olumlaması yapın ve aklınıza geldikçe tekrar edin ve gerçekten bütün istekleriniz gerçekleşmiş gibi düşünün .Allahın hayırlısı ise hepinizin en yüce duygusu anne baba olma arzusunu kabul edeceğinden eminim. 2011 dilerim bütün isteklerinizin gerçekleştiği yıl olsun.

 

Sevgilerimle

Sibel Tuzcu

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ