lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

06 Martta Silivri’de Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı var

06 Martta Silivri’de Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı var

06 Mart Perşembe günü saat 14.00 de  Silivri Belediyesinin Yücel Erdem Tiyatro Salonunda  Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) ile ortaklaşa düzenledikleri Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantısına Acıbadem International Hospital hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.İsmail Çepni Katılacak.

 

Açılış konuşmasını Çider Derneği Başkanı Sibel Tuzcu’nun yaparak Derneğin çalışmalarını ve çiftlere ne şekilde destekler yapıldığını anlatacak  Acıbadem International Hospital Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.İsmail Çepni’de kısırlık nedenleri, tedavileri,yeni gelişmeler  hakkında bilgilendir.

Tedaviler ile ilgili soru- cevap bölümü, hastaların getirdiği raporların yorumlanması da Prof.Dr.İsmail Çepni tarafından  yapılacak.

 

Toplantı halka açık ve ücretsiz olacak.

 

Toplantıya İstanbul da oturan bütün Çider üyelerinin katılımı bekleniyor.

 

 Ayrıntılı bilgi icin Çideri arayabilirsiniz. : 0216 456 39 75-76

 

 

 

 Prof.Dr.İsmail Çepni Kimdir.?

1960 yılında RİZE- İkizdere’de doğan İsmail ÇEPNİ, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1984-1987 yılları arasında Erzincan İli Merkez Verem Savaşı Dispanseri’nde mecburi hizmet yaptı. 1987-1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaptı. Almanya Münih LMU üniversitesi Grosshadern Kliniği’nde Tüp bebek öğrendi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda 1999 yılında doçent, 2005 yılında da profesör oldu. Konu ile ilgili birçok meslek odası üyesi. Yerli ve yabancı çok sayıda yayını bulunan Çepni, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi. Histeroskopi ve laparoskopik cerrahi, kadın üreme endokrinolojisi ilgi alanları arasında. Kadın hastalıkları ile ilgili iyi huylu nedenlere bağlı sorunlarda özellikle organ koruyucu ameliyatlarda da deneyimli. Aynı zamanda Acıbadem  International Hospital Tüp Bebek Merkezi’nde çalışıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ