lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Neden Çocuk İstiyorum’a üye olmalısınız ?

Neden Çocuk İstiyorum’a üye olmalısınız ?

Neden Çocuk İstiyorum’a üye olmalısınız ?

Merhaba

Eger çocuk sahibi olmayı istiyorsanız uzun süredir infertilite (kısırlık) ya da tüp bebek tedavisi görüyorsanız  şu anda doğru yerdesiniz.Yalnız çocuk sahibi olmak isteyen,her türlü kötü düşüncelerden arınmış ,umutları asla yitirmeyen anne baba adaylarının ülkesine geldiniz. Aramıza hoş geldiniz.

Eger www.cocukistiyorum.com internet sitemize üye olmak ve tüp bebek tedavisi bilgilerinden haberdar olmak isterseniz,tüp bebekte indirimli tedavileri merak ediyorsanız  sitemize ücretsiz  üye olmalısınız.

Eger tüp bebek tedavisinde kararsız iseniz aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra kararınızı vermenizi rica ederiz.

Neden kısırlık  ve ya tüp bebek tedavisi için Çocuk İstiyorum internet sitesine üye olmalıyım?

Eğer bu siteyi kısırlık veya  tüp bebek tedavisi olmak çocuk sahibi olmayı istemek konusunda ziyaret ediyorsanız doğru yere geldiniz.

Çünkü www.cocukistiyorum.com internet sitesi tüp bebek merkezleri  veya tüp bebek doktorları tarafından kurulmadı.Yalnızca kendisi de kısırlık ve tüp bebek tedavisi olan ve başkalarına da  tüp bebek tedavileri konusunda yol göstermek ve yardımcı olmak amacı ile bir kişi ( Sibel Tuzcu) tarafından kuruldu diğer çocuk sahibi olmak isteyenlerin de katılımı ile büyüdü dernek oldu ,sayısı 50 binlere ulaşan bir katılımcı ile kendini uluslararasında da duyurdu.

Bugün  tüp bebek tedavileri konusunda dünyada 34 ülkede uzman kabul edilen 18  kuruluştan biri www.cocukistiyorum.com  ve  Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) dir.

Çocuk istiyorum internet sitesi ne işe yarıyor?

1.Türkiye’de ki bütün ÇİDER in anlaşmalı tüp bebek merkezlerine buradan ulaşabilirsiniz. Yazılı yada telefonla bizimle  irtibat kurmanız yeterlidir.  Telefonumuz  : 0216 456 39 75  ve 0541 455 16 06

2.Çocuk istiyorum internet sitesi aynı zamanda bir çok  tüp bebek merkezi ve içinde tüp bebek merkezi olan hastaneden üyeleri için indirimler alır ve onları en doğru ,en uygun tedavileri bulmayı ve onların tek istedikleri olan çocuk sahibi olma özlemlerine kavuşmalarına destek verir.Çocuk İstiyorum Tedavi Başvuru Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

Neden üyeler www.cocukistiyorum.com  a destek veriyor, Çocuk İstiyorum neden üyelerine destek oluyor?

Çünkü biz yani bu çocuk istiyorum sitesini hazırlayan hemen herkes aynı olayları yaşadı. Aynı kısırlık ve tüp bebek tedavilerinden  geçtik. Ve birçok yanlış kısırlık tedavisine ve suistimale de uğradık aynı zamanda bazılarımız  güzel tedavilerde gördü..Aynı olayların yalnızca güzel olanları ile karşılaşmanız ve yanlış tedavi olmamanız için buradayız.

Biz her gün gün boyunca onlarca çocuk sahibi olamayan kişinin yalnızlığını,çaresizliğini tüp bebek tedavisi konusunda maddi maddi ve manevi  tedavi sorunlarını dinler ve onlara en uygun çözümleri bulmaya çalışırız.

Biz bu nedenle hastanelerden üyelerimiz ve bize başvuran kişiler için indirimler alırız ve onlara maddi ,katkımız olur.Katkımızın olabilmesi içinde siteye üye olmanız gereklidir.

İnternet sitemizde onlarca tüp bebek doktorun danışma formu vardır.Bunlar da ücretsiz doldurup o tüp bebek doktorlarıyla irtibata geçebilir ,kısırlık tedavinizi sorgulayabilir ve sürdürebilirsiniz.

Çocuk istiyorum internet sitesinde dernek sitesi de olduğu söyleniyor? Neden com adresli?

Çünkü ilk kurulduğunda yalnızca kısırlık ,tüp bebek tedavileri dayanışma ve bilgilendirme sitesi olarak kurulmuştu.Aynı olayı yaşayan kişiler burada buluşsun diye düşünüldü .Daha sonra dernek olacağı fikri yoktu.Şartlar ve sıkıntılar aynı olunca Çocuk İstiyorum Dayanışma Kulübündeki üyeler dernek olarak resmi başvurularımızın daha iyi yapabileceğimizi düşündü ve ortak kararla üyeler Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğini (ÇİDER )i  kurdular.Bu adres daha çok tanınınca ve bu hareketi ilk başlatan da  Aliye Sibel Tuzcu olduğundan , hem derneğe sitenin ismi tanındığı ve herkes tarafından duyulduğu için kendisi  de başkan seçildi .Dernek adresi ayrıca gene alındı ama buraya da link verildi. En cok ziyaret edilen site hangisi ise o derneğin işlevlerini sürdürmek için ona devam edildi.

ÇİDER Derneğine nasıl ulaşabiliyoruz.?

Derneğe internet sitesinden bize ulaşın bölümünden bütün telefonlarına ve adresine  ulaşabilirsiniz. .

ÇİDER Derneğinin işlevleri nelerdir.?Hasta hakları mı yalnızca tedavilere destek mi veriyorsunuz.?

Dernek tüp bebek tedavileri ile çocuk sahibi olmak isteyen kişilere hem kısırlık ve tüp bebek tedavilerinde destek hem de yanlış yapılan tedavilerde de hastanın haklarını koruma konusunda da yol gösterici rol oynamaktadır.Hasta tarafındadır.İlk çözüm olarak daima iki taraf içinde uzlaşıcı rol oynamaktadır.

Sitemizde bütün hizmetler, doktor formları,sohbetler,forumlar tamamen ÜCRETSİZDİR.
Tüp bebek tedavisi olmak istiyorsanız Çocuk İstiyorum Dayanışma derneği ; dernek olduğu için merkezler dernek üyelerine tüp bebek tedavilerinde indirim uygulamaktadırlar.
Derneğe internetten yada telefonla  başvuranlar da bu indirimlerden yararlanabilmektedirler.

Sizin isminize benzer siteler görüyoruz benzer servisleri var .Siz de tekiz diyorsunuz.

Evet iddia ediyoruz Çocuk İstiyorum .com sivil toplum kuruluşu olarak tektir.Bize benzeyen isimlerdeki siteler ya bir hastaneye aittir yada hastanelere hasta üzerinden para kazanmaya çalışmaktadırlar.İsim benzerliğinden dolayı ve cocukistiyorum.com internet sitesin cok hastanın girdiklerini bildiklerinden ismimizi anımsatan cümlelerle hile yapılmaktadır. Başkasının isim benzerliğinden yararlanmak ve benzer siteler yapmak yasal olmayan bilişim suçlarına giren bir durumdur.

 

Merkezde indirim nasıl olabiliyor? Ya  sizinle indirimli tedavi olup bu defa da kalitesiz tedavi olursam?

Çünkü bizim üye sayımız fazla hasta sayısı dernek kanalı ile çok olunca merkezlere bir zarar vermiyoruz hatta çok büyük yararımız dokunuyor.
Üyelerimiz indirimli tedavi gördükleri için memnun ve mutlu ayrılıyorlar. Yani iki tarafta bu işlemden mutlu kalıyor.Biz gelir olarak orta ve ortanın biraz üstü olan belli bir kesime hitap ediyoruz.Çok çok iyi imkanları olan kişiler zaten bize başvurmadan direkt merkeze gidiyorlar.

Yanlışlıkla bir form doldurdum ödeme yapma zorunluluğum var mı ?

Hayır. Doldurduğunuz bütün forumlar ücretsizdir.Herhangi bir sey ödeme zorunluluğunuz yoktur. Çider’e üye ( yani Çocuk İstiyorum Dayanısma Dernegi ‘nin kısa dı (ÇİDER dir ve biz kısaca hep bu adı kullanırız.) kaydı yazan yeri yanlışlıkla da doldursanız dernekten bir kişi mutlaka arayıp sizinle konuşur.

Çocuk İstiyorum Sitesine kayıt olduktan sonra  ne olacak?

Öncelikle her zaman siteden bir arkadaşımız sizi arar ve kısırlık ve tüp bebek tedaviniz ile ilgili sorununuzu tam olarak öğrenmeye gayret eder ve sizinle size uygun ( zamanınıza,maddi imkanınıza  ve diğer şartlarınıza uygun) bir yol haritası çizmeye çalışırsınız ya da yalnızca sorulacak bir sorunuz vardır onu sorarsınız.Arkadaşımız da onu danışman doktorlarımıza sorarak size en kısa sürede sözlü yada mail yoluyla geri döner.

 Bu yazdıklarınızı çok olumlu buluyorum bütün sorularıma cevap alabildim diyorsanız sitemize buradan  Üye ol  bölümünden  üye olabilir haftalık maillerimizden ve sitemizde olan haberlerden bilgi alabilirsiniz.

Hem siteye hemde derneğe de üye olmak ve bu çalışmalara katkıda bulunmak istiyorum indirimli tedavilerden yararlanmak istiyorum haberdar edilmek istiyorum diyorsanız  0541 4551606 dan bize ulaşabilir yada info@cocukistiyorum.com a iletişim bilgilerinizi  mail atabilirsiniz siteye üye olarak da bize ulaşabilirsiniz.

Artık üyelikten cıkmak istiyorum.Kendimi nasıl kayıttan sildirebilirim?

info@cocukistiyorum.com

mail adresine mail atmanız yeterli. İsteğiniz yerine ulaşacaktır.

İnternet sitemizde çok yararlı saatler geçirmenizi diliyoruz.Daha ayrıntılı sorularınız için lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Telefon numaramız:  0216 456 39 75 ve  0216 456 39 76  veya 0541 455 16 06 

 

Bize facebooktan da ulaşabilirsiniz.

 

ÇİDER  indirimli tüp bebek fiyatları ?

 

..

Tüp Bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ