lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

24 Mayıs 2003 Cumartesi Kalamış Kadın Sağlığı (JİNEMED) Tüp Bebek Merkezi Toplantısı

24 Mayıs 2003 Cumartesi Kalamış Kadın Sağlığı (JİNEMED) Tüp Bebek Merkezi Toplantısı

Toplantıya ilgi oldukça yoğundu. 12 den itibaren bayağı kalabalık bir dinleyici salonu doldurdu. 100-110 kişi civarında yeni üye ve Teksen Beyin formunu doldurup yarı ücretine tedavinin kurası için İstanbul da olan çiftlerin bir bölümü gelmişti.İlk defa gelenler çoğunlukta dolduğundan dernek ve site ile ilgili bir çok bilgi ilk olarak anlatıldı. Geniş bilgi verildi.Teksen Bey ve ekibi saat 13.30 da geldiler ve kendileri salona takdim edildiler.Prof. Dr. Teksen Çamlıbel yılların ve tecrübenin vermiş olduğu rahatlığı ile rahat ve akıcı anlatımla bir buçuk saat kesintisiz konuları barkovizyonda powerpoint sunumla anlattı.Gelenlerin anlayacağı lisanda; fazla doktor terimleri kullanmadan ,konuların içine ufak esprilerde katarak sürekli ilgiyi tazeledi.Kimsenin canı sıkılmadı..Saat 15.00 civarında gazeteciler ve tv kanallarının gelmesi ile kura çekimine geçildi.

Bir buçuk seneden beri her ay yaptığımız kura show tv de kendimizi tanıtmamızdan sonra sanki ilk defa çekiliyormuş gibi bütün basın ilgiliydi. Kurada adı açıklanan çiftler adları açıklanır açıklanmaz medyanın da ilgi odağı oldular.Yarı ücretli tedavi ile ilgili arkadaşımız toplantı salonunda değildi.Kendisi bir iki gün içinde bizimle temas kuracak..

Kura çekiminden sonra cay ve kahve ikramına geçildi. Daha sonrada sürekli soru ve cevap yapıldığından ve hastalar raporları ile geldiğinden doktorlar saat 17.00 ye kadar başları kalabalık kaldı. Oldukça yoğun sorulu kalabalık bir toplantı idi. Üç taraf da toplantıdan

Oldukça hoşnut ayrıldı. (Dernek yönetim kurulu ,üyeler ve misafirler,Tüp Bebek Merkezi ekibi)

Kalamış Kadın Sağlığı ile ilgili ikinci yarı tedavili kura 24 Haziranda Dernek ofisimizde formu dolduranların gözü önünde yapılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ