lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bu hafta Prof.Dr.Hakan Şatıroğlu Sohbet Odamızda misafir ettik.

Bu hafta Prof.Dr.Hakan Şatıroğlu Sohbet Odamızda misafir ettik.

 

Sevgili Dostlarım;

 

4.Hafta Sesli ve Videolu doktor sohbetimizi Ankara dan HŞ Klinik  Prof:Dr.Hakan Şatıroğlu ile yaptık.

 

Prof.Dr.Hakan Şatıroğlu da ilk defa sohbet odamıza girip uyelerimizin sorularını cevapladı. Hasta olmasına ragmen bizi kırmadı saati geçtiği halde uzun uzun sorularımıza cevap verdi.
Sesli ve görüntülü sohbet infertilite dünyası icin ilk olması nedeniyle tabiki hepimizin hoşuna gidiyor.Doktorlarımızında öyle.Bilgisayarda yazmadan karşıdan soruları okuyup direkt olarak cevaplamak hemde hic merkezinden kalmadan başka sehirlere gitmeden turkiyenin her bölgesinden insanlarla karsı karşıya olmak ve onların hepsinin siz anlatırken sizi gördüğünü ve dinlediğini bilmek cok güzel.Hiç teklemeden tıkır tıkır anlatmalarını izlemek çok hoşuma gidiyor.Ben beni dinlediklerini bildiğim anda hemen heyecanlanıp  kasılıp kalıyorum .Bu nedenle hem gıpta ediyorum hemde bende konuşmak icin hevesleniyorum.

 

Prof.Dr.Hakan Şatıroğlu Ankara dan  7 yıldan beri iletişim halinde olduğumuz bir doktorumuz.Hiç bir zaman çizgisini bozmadan kendi imkanları içinde her zaman aynı desteği verdiği için ona minnettarız.Yıllar içinde hiç bir olayda en ufak  iletişiminde bir kopma ve sapma olmadı.Çevremizde böyle dost insanlar olduğu için  her zaman kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

 

Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu nun sesli sohbetini dinlemek isterseniz lütfen burayı tıklayınız.  

 

Her şey en iyinin size ulaşmasını sağlamak ,yeni ve olmasını istediğiniz her türlü çalışma için lütfen bizi hemen arayın..

Bir başka güzel sohbette tekrar birlikte olmak  dileğiyle

 

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ