lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Geleneksel ÇİDER buluşmaları

Geleneksel ÇİDER buluşmaları

Sevgili dostlarım merhaba

Baharın güzel günleri yavaş yavaş kendini hissetirmeye başladı.Tabii bizde de bir telaş bir telaş, ne zaman nasıl bir araya gelecegiz herkes katılabilecekmi? Eglenelimmi bilgilenelimmi derken her kafadan bir ses çıkmaya başladı…

Şimdi rüştünü çoktan ispat etmiş muhteşem bir organisyondan bahsedecegim size.

www.cocukistiyorum.com internet sitesine ve dernege ilk üye olan sevgili dostlarımız (çocuk sahibi olanlar ve hala tedavi görenler) 3-4 yıldan beri sessiz sedasız her yıl Ankara İstanbul arasında orta bir nokta belirleyip bir iki gün bir araya geliyorlar . İki gece 3 günlük bu güzel bir birliktelikten sonra unutulmaz hatıralarla tekrar gündelik hayat karmaşalarına dönüyorlar.
Bu defa konuştuğumuzda başka ailelerinde katılmak isteyeceğini düşündüğümüzden sitede de haber verelim dedik.Ailemizin her geçen gün nasıl genişlediğini büyüdüğünü görmek hepimizi çok mutlu ediyor..

Toplantıyı organize eden Sevgili Safinaz Kara her şeyi ve herkesin mutluluğunu düşünür.Ama unutmayın ki burası kendi halinde bir otel ve otel hizmet bizim elimizde değil. Ve buraya ilk defa gidiliyor.Biz yalnızca bir arada olmaktan mutluluk duyan insanlarız…

Doğa çiçek böcek her şey var.. Sağolasın Safinaz yaşadığımızı hissetmenin zamanı gelmişti..

Her seferinde o günlere denk gelen bir toplantımız olduğundan ben ruhum orda bedenim toplantıda bir türlü gidemedim.Bu defa ne sekilde olursa olsun bir gün bile olsa katılma çabalarım sürüyor.Şimdi size Sevgili Safinaz Kara’nın yazdığı maili yayınlıyorum ve katılabilecek herkesi (Otelin sınırlı kontenjanınıda göz önünde bulundurarak) bekliyorum.
Sevgilerimle

Sibel Tuzcu

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ