lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

09 EYLÜL PAZAR SİVAS HALK EĞİTİM MERKEZİNDEYİZ

09 EYLÜL PAZAR SİVAS HALK EĞİTİM MERKEZİNDEYİZ

SİVAS TOPLANTISI

Ankara Centrum Clinicle yapılan bu toplantımızda bir çift 1250 usd tüp bebek tedavisi imkanına kavuşacak.

Çok başarılı geçen Erzincan toplantısından sonra bu defa Centrum Clinicle Sivas ta olacagız.

Sivasta Sivas Belediyesi ve Centrum Clinicle ortaklaşa düzenlenen toplantı Sivas Halk Eğitim Merkezinde saat 13.00/17 arasında yapılacak
Toplantımızın konuşmacısı Prof.Dr.Gürhan Keleş olacak.

Tüp bebek tedavilerinde başarıyı yakalamak konulu seminerde uzmanımız tedavilerin başarıya ulaşması için kliniklerde yapılan çalışmaları ve yeni yöntemleri anlatacaklar.

Toplantıya katılanlar 1900 usd den dernek indirimi de alabilecekler.Toplantıya katılacak bir çift 1250 usd den Çider in özel indirimi ile tedavi olabilecek

TOPLANTI PROGRAMIMIZ:

13.00/ 13.30 Açılış Tüp bebek Tedavi destekleri Sibel Tuzcu
13.30 /14.30 Prof.Dr.Gürhan Keleş
15.30 /16.30 Soru ve Cevaplar
16.30 / 17.00 Yarı fiyatına Tüp bebek tedavisi imkanını arkadaşımızın belli olması ve kapanış.

PROF.DR..GÜRHAN KELEŞ KİMDİR.?

1977 – 82 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1982 – 84 tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını 1986 – 1990 tarihlerinde, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptı. Mecburi hizmetini Kars’ta, Askerliğini 1990 – 91 tarihlerinde Çorlu Askeri Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yaptı. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesmde, Doğum, Jinekoloji, Yüksek Riskli Gebelik bölümlerinde çalıştıktan sonra, Sağlık Bakanlığının ilk tüp bebek merkezi olan ZTB Tüp Bebek bölümünde çalışmaya başladı ve reorganizasyon çalışmalarına aktif olarak katıldı.Belçika’da Tüp Bebek ve mikroenjeksiyon eğitimi aldı. Tüp bebek, Mikroenjeksiyon. Androloji, Histeroskopi, Laparoskopi. konusunda çeşitli yurt içi ve yurt dışı toplantı, kongrelere katıldı.
Yaklaşık 10 sene tüp bebek çalışıp aynı zamanda eğitim çalışmalarında bulundu.
2000 yılında Centrum Clinic’in kuruluşundan itibaren Tüp Bebek Merkezinde çalışmakta olup halen Centrum Clinic Tüp bebek Merkezi’nin mesul müdürlüğü ve ÜYTE (üremeye yardımcı teknoloji) sorumluluğunu yürütmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ