lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

28 Kasım 2014 Üsküdar ÇİDER Tüp Bebek Toplantısı ve Türk Müzigi Konseri

28 Kasım 2014 Üsküdar ÇİDER Tüp Bebek Toplantısı ve Türk Müzigi Konseri

Toplantıdan sonra Türk Müziği Konserimiz var.

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) Üsküdar Belediyesinin ortaklaşa düzenledikleri toplantı Bulgurlu Semt Konağında 28 Kasım Cuma günü saat 14.00 de yapılacak.

Toplantıya konuşmacı olarak Acıbadem Kadıköy Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof. Dr. Tayfun Bağış katılıyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen hanımlara kısırlık ve tüp bebek tedavileri hakkında bilgilendirme yapacak olan Prof.Dr. Tayfun Bağış tedavilerde son gelişmeleri ve tüp bebek başarıları hakkında aydınlatacak olan uzman doktor katılımcıların raporları ve tedavileri ile ilgili özel sorularını da cevaplayacak.

Katılımcılara ÇİDER Derneği tarafından tedavi ve başarı örnekleri verilerek motivasyonları artırılacak ve toplantı Türk Müziği Konseri ile devam edecek.

Toplantı Programı

14.00 Açılış Çocuk İstiyorum ÇİDER
14.15. Prof.Dr. Tayfun Bağış Tüp Bebek Tedavileri
15.15 Katılımcıların Soru ve cevapları
16.00 Türk Sanat Müziği Konseri Merve Kayacan
17.00 Kapanış

Prof.Dr. Tayfun Bağış Kimdir.?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında çalıştı.1997 ve 1998 yııları arasında Adana Asker Hastanesinde görev yaptı.1998 yılında yardımcı doçent ve 2004 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde Doçent Oldu.2010 yılında aynı hastanede Prof.Dr. Ünvanını Alan Sayın Tayfun Bağış halen Acıbadem Sağlık grubunda Kadıköy Hastanesi Tüp Bebek merkezinin Başkanlığını yapmaktadır.

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ,Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği,(TSRM-Yonetim Kurulu Üyesi)European Society of Human Reproduction and Embryology Jinekolojik Endoskopi Derneği ne üyedir. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok makalesi bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ