lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 77 – 09.06.2003

YENİ VE GÜZEL BAŞLANGIÇLARA MERHABA …

 

Sevgili Dostlarım.;

 

Heyecan dolu geçen haftayı güzel anılar olarak bir tarafa bıraktık ve gene yoğun bir koşuşturmaca başladı…

 

07 Haziran Androloji Derneğinin yapmış olduğu 2. Uluslararası Kongresini de başarıyla atlattık..Konuşmacılar Bendeniz Sibel Tuzcu,Güzide Bozburun ve Mukadder Adildi.

Onunla ilgili ayrıntılı yazımı da sitede okuyabilirsiniz.Çok güzel profesyonelce hazırlanmış bir kongreydi.İçinde konuşmacı olarak katılımcı olmaktan onur duyduk..

 

Şimdi artık bütün gücümüzle 19 Haziranda ki Dünya İnfertilite ayı enkinlikleri ile ilgili gecemiz için çalışıyoruz. Bir çok doktorumuz daha sanırım hem ücretsiz muayeneye katılacaklar böylece yalnız 115 degil birçok kişinin de ücretsiz tedavisine imkan saglayabileceğiz. Yarım ücretli tüp bebek tedavisi de var kurada ayrıca gene ücretsiz tüp bebek kurası da almaya çalışıyorum. Bir yada bir kaç sürpriz de yapabiliriz. Bellki noktalardan otobüs kaldıracağız. Kadıköy de en kolay nokta neresidir.Taksimde neresidir, Şişli de neresidir. Bunları herkese otomatik mail ile duyuracağım.Lütfen mail kutularınızı boş tutun. Bu toplantı ve kuralar tekrar ifade etmek istiyorum yalnız üyelere değil .O gün oraya gelecek bütün herkesin faydalanacağı şekilde yapılıyor. Gelip isim yazdırmaları yeterli olacak..PARK ORMAN BÜYÜK ÇADIR. Büyük dayanışma gecesi icin; . saat 19.00 dan itibaren bütün dostlarımızı orada bekliyorum.Giriş her şey ve her şey ücretsiz.Orada ikramlarımızda olacak. Büyük İhtimal Nikhet Duru ve Cenk Eren bizimle beraber olacaklar.Geleceklerini söylediler sonra Sevgili Davut Güloğlunu da bekliyoruz.Geleceğim dedi. Başka sürprizlerimiz de olabilir.En çok Gelecek olan doktorlarımız ve Şişli Belediye Başkanı Sn. Mustafa Sarıgül orada bizimle olacak ve kalabalık olmamızdan mutlu olacaktır.   Sevgili doktorlarımızda olara olacaklar ve bizimle birlikte bütün her şeyi paylaşacaklar.Geçek bir dayanışma gecesi olacak buna inanıyorum.Hep beraber çok neşeli ve güzel bir gece geçireceğiz…

 

Bu toplantıda görev almak isteyen arkadaşlarımızın lütfen bana yazmasını rica ediyorum.

  1. Gelenleri karşılamak masası 5 kişi
  2. Gelen kişilerin listelere isimlerinin yazılması için 10 kişi
  3. Kuralara kontrol(iki defa isim atılmalarını önlemek icin) gözlemci için 5 kişi
  4. Doktorlara refakat ve ağırlama için 5 kişi
  5. İkramların dağıtılmasında kargaşanın önlenmesi ve hızlı ikramın sağlanmasına gözlem için 5 kişi
  6. Sanatcılara ve Sn.Mustafa Sarığüle verilecek plaketler ve çiçeklere gözlem ve sahip olma ve sahnede dagıtımda refakat için 3 kişi.

Yardım ve destek olmak isteyen arkadaşlarımızın sibelt@cocukistiyorum.com   a mail atmalarını rica ediyorum.

 

21 HAZİRANDA ANKARA TÜP BEBEK MERKEZİ ile GÖLBAŞINDA BİR PİKNİĞİMİZ olacak. Dünya İnfertilite ayı etkinlikleri çerçevesinde Ankarada hem hasret gidereceğiz , hem bilgileneceğiz, hemde göl kenarında hep beraber güzel bir gün geçireceğiz. Orada da eğlencemiz olacak. Tedavi olmak isteyen arkadaşlarımızı hemde çoçuk sahibi olmuş bütün arkadaşlarımızı oraya bekliyoruz. Hem de ücretsiz bir tüp bebek kuramız birde yarım ücretli bir tedavi kuramız olacak. Herkesi buradaki ücretsiz pikniğimize katılmaya davet ediyorum.yol, ikramlar her şey ama her şey ücretsiz olacak. Yalnızca sizi bekliyoruz.

Lütfen bizi izlemeye devam edin.

Sevgiler

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ