Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

BİR KİŞİYE ÜCRETSİZ TÜP BEBEK YAPTIRIYORUZ

BİR KİŞİYE ÜCRETSİZ TÜP BEBEK YAPTIRIYORUZ

Sevgili Dostlarım;

Uzunca bir aradan sonra sizlerle beraber olmak çok güzel Sizlere oldukça önemli mesajlarım olacak. İlk önce duyurularımı yapayım sonra bu bir kaç ay zarfında neler yaptığımı anlatacağım…İşte en önemli haberim

BİR KİŞİYE ÜCRETSİZ TÜP BEBEK YAPTIRIYORUZ

Katılım için lütfen hemen başvurun:

Sitemiz bu Ağustos toplantısında bir kişinin ücretsiz Tüp bebek tedavisini üstlenecek

25 Ağustos’da İstanbul Ataköy Holiday Inn Crown Plaza’da yapılacak toplantımızda Konuk Hastanemiz Pakize İ.Tarzi Hastanesi Tüp Bebek Kliniği Prof.Dr. Ümit Özekici ve Ekibi.

Toplantıya katılanlar arasında bir kişiye hemen orada herkesin huzurunda yapılacak kurada www.cocukistiyorum.com sitesi Pakize Tarzi hastanesinde ilaçlar hariç bir tüp bebek tedavisinin parasını üstlenecek.

Pakize İ.Tarzi Kliniği 52 yıllık laboratuar deneyiminden yola çıkarak iddialı olduğu Tüp bebek konusunda yapmış oldukları çalışmaları ve Kıbrıs’ta temmuz ayında açmış olduğu yeni hastanesini de tanıtacak orada yapılabilecek yasal donor yumurta ve sperm uygulamaları ile ilgili bilgiler verecek.

“Başkasının çocuğunda anne olmayı anlatacak”

Ataköy Holiday Inn de ki toplantımız her zaman olduğu gibi 13.00 de ilk önce yeni arkadaşlarımızı tanımakla başlıyacak.

Saat 14.00 de doktorlarımız gelecekler ve konular hakkında bizi bilgilendirecekler, sorularımıza cevap verecekler.

Toplantıya katılım bedeli kişi başı 10. –TL dir.Saat 15.00 /16.00 arası toplantıya ara verilecek zengin kahve ,çay ve kuru pasta ikramı yapılacak.

 


 

 

KOÇBANK AKILLI KART’A BAŞVURMANIZ SİZİN İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK OLACAK

Sitemiz Koçbank Akıllı Kartla bir anlaşma yapmıştır.Banneri sitemize ana sayfaya koyulmuştur.Bu banneri tıklatarak Sitemizden koçbank Akıllı Kart için başvuruda bulunabileceksiniz. Form adresinize gönderilecek ücretsiz posta zarfıyla postalayabilir yada en yakın Koçbank Şubesine verebilirsiniz. Kartınız bir hafta içinde özel kurye ile evinize teslim edilecektir.Kendinizin ve ailenizin bütün sağlık harcamalarını bu kartla anlaşmalı hastanelerden yapabilirsiniz.Kartınızla faizsiz 3 ay taksitli ödeme yapabilirsiniz.Daha fazla taksitlendirmek isterseniz yalniz sitemize uygulanan sağlık giderleriniz için %6 vergiler dahil faizle 24 aya kadar ödemelerinizi taksitlendirmeniz mümkün olacak.Bu faiz oranını çok kısa bir sure içinde başvuru çokluğuna göre vergiler dahil net %4 e düşürme sözü aldık. Herkesin bu karta başvurmasını ve sağlık harcamalarımızı en kısa sürede en düşük faize indirmemize yardım etmenizi rica ediyoruz.

Şu anda Akıllı Kart ile uygulamaya geçmiş olan hastaneler:

Pakize Tarzi Hastanesi,İstanbul Memorial Hastanesi,Amerikan Hastanesi,Alman Hastanesi,(Vatan Hastaneler grubu).

Ankara Gürgan Klinik ve Centrium Hospital, City Hospital ,İzmir İrenbe Tüp bebek Merkezi çok yakında devreye girecekler.

Bu arada Akıllı kartın da her türlü avantajından başka alışverişlerinizde yararlanma imkanına da tabii sahip olacaksınız.


 

DAYANIŞMA KULÜBÜ HASTANE İNDİRİMLERİ İÇİN MUTLAKA GEREKENLER

Hastanelerde Sitemiz için uygulanan Dayanışma Kulübüne özel indirimlerden yararlanmak için Lütfen Hastanelere başvurduğunuzda sitemize “mutlaka ve mutlaka” adınızı ve soyadınızı bildirin. Bizde bu konuyla ilgili kontak kurabileceğiniz bölüm ve kişilerin adlarını size bildirelim. İdarelerde ve finansman bölümlerinde olabilen şahıs ve yönetim değişikleri nedeniyle sitemiz kanalıyla gidecek olan arkadaşlarımızın mağdur olma durumlarını tamamen ortadan kaldırabiliriz.Ayrıca hangi hastaneye kaç arkadaşımızın gittiğini öğrenebilirsek bizde bu hastanelerden”size bu siteden ve dayanışma kulübünden su kadar kişi geliyor diye hepimiz adına daha fazla isteme hakkımız doğacak..”Birlikten doğacak gücü lütfen göz ardı etmeyelim” Hem size hem de sizden sonra gelecek olan arkadaşlarınızın da yararlanma imkanı sağlayalım.


 

ÇOCUKİSTİYORUM.COM ANADOLUYA GİTME HAZIRLIĞINDA

Çocuk istiyorum.com Ekibi Ekim ayından itibaren Anadolu’yu dolaşarak sitesinde barındırdığı bilgilere yenilerine de ekleyerek internetin ulaşamayacağı yerlere ulaşıp çocuk isteyen çiftlere en doğru ve en yeni bilgileri en etkili ağızlardan iletecek. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Bölümü Başkanı Prof. Dr. Timur GÜRGAN ve ekibi

psikolog doktor,ürolog,genetik uzmanı ve uzman Embryolog ile Üreme sorunları ve tedavileri ile ilgili bir dizi panel yapacağız.

PANELİN SİZİNDE ŞEHRİNİZDE OLMASINI İSTİYORSANIZ VE BİZE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORSANIZ BİZE HABER sibelt@cocukistiyorum.com ADRESİNDEN HABER VERİN .

 

DAYANIŞMA KULÜBÜ ÜYELİĞİ

Dayanışma Kulübüne üyeliğinizi lütfen yenileyin. Formumuz daha ayrıntılı ve size mektup yoluyla da ulaşabileceğimiz hale geldi. Size her türlü yeniliği artık otomatik olarak duyurabileceğiz. Dayanışma kulübümüzün üyelerinin sayısının mutlaka artması gerekiyor. Hepsi sizlere hizmet olarak geri dönecek.

Lütfen Bizi Yalnız Bırakmayın


 

ANADOLUYA YAPILAN PANELLER HARİCİNDE EYLÜL-EKİM- KASIM-ARALIK AYLARI ANKARA İSTANBUL VE İZMİRDE TOPLANTILARIMIZDA KONUK EDECEĞİMİZ HASTANELER BELİRLENDİ.

EYLÜL ayında İzmir’de . İrenbe Tıp ve Tüp Bebek merkezi

EKİM ayında İstanbul’ da İstanbul Memorial Hastanesi

KASIM ayında İstanbul Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Bölümü

EKİM ayında Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Tüp Bebek Bölümü

KASIM ayında İstanbul Alman Hastanesi Tüp Bebek Bölümü ve Bahçeci Kliniği

ARALIK ayında Ankara Centrium Klinic İnfertilite Merkezi Tüp Bebek Ekibi

Eğer bulunduğunuz şehirde toplantimiz yapılıyorsa toplantimiza katilmanizdan büyük mutluluk duyacağız. Hem tanişmiş olacağiz. Hem konularımızda yalnız olmadığımızı göreceğiz. Sorunlarımızı kendi aramizda tartışacağız ve nasil çözümler bulabileceğimizi araştıracağız.


BİR ANKETİMİZ VAR:

1- SON ZAMANLARDA GAZETELERDE ÇIKAN VE HALKI SÜREKLİ “KISIRLIK TARİHE KARIŞTI” “2 AYDA BEBEK” HABERLERİNİ NASIL KARŞILIYORSUNUZ.?

2- BU TÜR HABERLER NEDEN YAPILIYOR? (yorumunuz?)

3- HABERLER SİZCE DOĞRUMU?:

4- DUYDUĞUNUZ ZAMAN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?:

5- SÜREKLİ TÜP BEBEK MERKEZLERİNİN ÖNE GELMESİNDEKİ AMAÇ (sizce) NEDİR?:

6- ÇIKAN KİŞİLERİ DİNLEDİKTEN SONRAKİ DÜSÜNELERİNİZ NE OLUYOR:

a. HEMEN İNANİYORUM.
b. DOKTORA VE HASTANEYE GÜVENİMİ YENİLİYORUM
c. DOKTORA VE HASTANEYE GÜVENİMİ KAYBEDİYORUM

7- GAZETE VE TELEVİZYONLARIN TÜP BEBEK MERKEZLERİNİN BU TÜR REKLAM ARACI OLMASINI DOĞRU BULUYORMUSUNUZ?

8- HABERİ DİNLEDİĞİNİZDE YADA OKUDUĞUNUZDA HEMEN O HASTANE YADA DOKTORLA İLETİŞİM KURMAK AKLINIZA GELİYORMU?:

9- GAZETE VE TELEVİZYONLARDAN NASIL BİLGİLER ALMAK İSTERSİNİZ?

Sorularını içerin anketimirzi ilk etapta 7000 kişiyle yapılan bu ankette çıkacak sonuçları Sağlık Bakanlığına,televizyon kanallarına haber ve sağlık bölümlerine ve hastanelerin tüp bebek merkezlerine göndereceğiz.Anketi doldurmak için tıklayınız.

Bugüne kadar siteye ve bana göstermiş olduğunuz güven, ilgi ve sevgiye bir kez daha binlerce teşekkür ederim.Her zaman buna layık olmaya çalışacağım.
Toplantılarda görüşmek üzere ..
Yürek dolusu sevgiler
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ