Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 7 – 03.12.2001

Sibel’in Köşesi – Sayı 7 – 03.12.2001
Merhaba Sevgili Dostlar;

08 Aralık 2001 Cumartesi günü cocukistiyorum sevenlerimiz ve Dayanışma Kulübü üyelerimiz ile birlikte toplantımız ve iftar yemeğimiz var.

08 Aralık İFTAR yemeğimize İstanbul ‘daki eğer gelebilirlerse diğer illerdeki bütün arkadaşlarımızı bekliyoruz. Hep beraber hem iftarımızı açıp hem de dostluğumuzun tadını çıkaracağız.

Bu toplantımızın konuğu Niyazi Eröztürk .Bitkilerle ve bitkisel tedavilerle ilgili uzun yıllar ilgilenmiş daha sonra Ülkemizde “Tanrının Eczanesinden Sağlık- Maria Treben’in ” 2 kitabını Almanca ‘da Türkçe’ye çevirerek Türklerin de en doğru bilgilere ulaşmasına yardımcı oldu. Sonra sırasıyla kendine ait bitkiler ve bitkisel tedavilerle ilgili arka arkaya 2 kitabı çıktı.Toplantıda da özellikle bizimle ilgili konularda yardımcı olabilecek baharat ve çaylardan bahsedecek ve bunların en etkili kullanış biçimlerini anlatacak .İlgilenip almak isteyen arkadaşların olabileceğini düşünerek kendisine kitaplarından bir kaç tane gelirken yanında getirmesini rica ettim.

Bu toplantıda yeni arkadaşlarımızla tanışacağız.Sitenin faaliyetleri hakkında bilgiler vereceğiz ve 2001 yılı yaptığımız faaliyetlerimizin özetini ve 2002 yılı sürprizlerimizi açıklayacağız.

Cocukistiyorum. Com Dayanışma Kulübü Üyeleri için tedavilerde uzun vadeli ve çok uygun ödeme koşulları:

Dayanışma kulübü Üyeleri için uzun vadeli ve çok uygun ödeme koşulları ile tedavi olma konusundaki çalışmalarımızı anlatacağız.Hep beraber görüşüp ortak kararla uygun görülürse yılbaşının hemen ertesinde yürürlüğe koymak istiyoruz.

Yılbaşından önce 22 Aralık 2001 de eğlence var.

Yılbaşından önceki son toplantımız belki de bu olmayacak.Yılbaşından bir kaç gün önce Kendi aramızda yılbaşı kutlaması yapmak istiyorum. Siz ne dersiniz dostlar ?.. Bana yazarsanız sevinirim.22 Aralık 2001 Cumartesi günü hep beraber olalım bütün bir yılın yorgunluğunu atalım, yiyelim, içelim, oynayalım.Ankara ‘dan ve İzmir ‘den gelebilecek arkadaşlar birer otobüs tutarsa ucuz birer otobüs kiralayalım.Burada bir gece konaklayacak cok uygun güzel oteller var geceliği oda kahvaltı 20 milyona. Bir arkadşımızda ortada Bolu da buluşalım der . Bunların hepsi birer fikir.Amaç hep beraber olabilmek.

Harika şeyler oluyor !..

Harika şeyler oluyor!…Geçen hafta sitemize 10 bin ziyaret aldık biliyor musunuz ? Bu bizim izlenme oranımızın inanılmaz derecede arttığına işaret.Haftada 2000 kişi giriyordu. Tam beş katı bir artış . Bu doğru yolda olduğumuzun altını çok kalın çizgilerle belirtiyor. Artık ana sayfamızın konuları hemen 2-3 günde bir değişiyor.Çok kısa bir sürede bu her güne çıkabilir. Haberleri sürekli izlemek isterseniz her gün siteye girip bakmanız gerekecek. Röportajlarımız sırada önümüzdeki hafta dan sonra sırayla yayına girecek. Muko’ muzun sürükleyici üslubuyla neler yaptığımızı okuyabilirsiniz.

Hastanelerin ve Tüp Bebek Merkezlerinin bütün faaliyetleri Faaliyetlerimiz bütün hastanelerin ve Tüp Bebek Merkezlerinin dikkatini çekiyor ve artık kendileri de toplantılarla bilgilendirme çalışmaları yapıyorlar. Ayrıca bu toplantıları sitemize bildirip cocukistiyorum Dayanışma Kulübü ve ziyaretçilerini haberdar etmeye başladılar. Bu çok güzel bir gelişme.Hastaneleri yada Tüp Bebek Merkezleri ile ilgili yeni haberleri de sitemize haber verip bizi bilgilendiriyorlar.Dolayısıyla artık hastaneler ile ilgili bütün haberleri cocukistiyorum.com da bulabilirsiniz.Yılbaşı sonrası hastanelerin tedavi fiyatlarını da aralık ayı içinde size bildireceğiz.

Evet 08 Aralık 2001 Cumartesi günü hepinizi bekliyoruz.
22 Aralık 2001 için yeri bu hafta bildireceğiz.
Her şey gönlünüzce olsun. Dilekleriniz en kısa zamanda gerçekleşsin.
Sevgiler, sevgiler..
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ