Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 111 – 15.03.2004

Merhabalar;

Toplantı sonrası huzuru ve sessizliğini hiçbir şeye değişemem.İkinci toplantının çalışmaları başlayıncaya kadar geçen bir hafta bizim için vazgeçilmez değerdedir.Her defasında bir sonraki toplantıda nasıl daha kaliteli bir şey yapabiliriz? Nasıl daha çok ses getirebiliriz diye kendimizi paralamaya başlamadan önceki bir hafta..Böyle methiyeler dizdiğime bakmayın bu hafta o haftaydı ve bitti de ondan . Bu hafta yani bugünden sonra gene çılgınca çalışmaya başlayacağız.

Sizler için çok güzel çalışmalarımız var.Sessizden sessize devam eden.. Bir taraftan tedavilerin ücretsiz olması konusunda çalışmalarımız sürüyor, diğer yandan su anda tedavi olması gereken arkadaşlarımız için yapabileceklerimizin en iyisini çıkarmaya çalışıyoruz. Eğer kısmet olursa bu yıl Ocak ayına kara en az İstanbul ve Ankara ‘nın dışında 7 ila10 şehire ulaşacağız.Ve gittiğimiz yerlere de güzel haberlerle gideceğiz.

Her zaman olduğu gibi son iki toplantımızda da tüp bebek tedavisi çeken arkadaşlarımız şu anda hamile..Ücretsiz tüp bebek tedavisi çıkan 30 a yakın arkadaşımız dan 4 kişi hariç hepsi hamile kaldılar. Bizce bu çok olağanüstü başarı..Daha doğrusu şöyle dememiz gerekiyor.Bu konuda da özür dilerim hiç de alçakgönüllü davranmayacağım..
Bizim tedavilerimiz gerçekten uğurlu geliyor.

Acıbadem Hastanesinde tedavi gören arkadaşımız hamile,Davut Güloglu tarafından tedavisi karşılanacakken 8 ay beklemek zorunda kalan Fatma Takmaz da İstanbul Cerrahi hastanesinin tedaviyi üstlenmesinden sonra hamile kaldı.Nisanda da İstanbul Cerrahi hastanesi ile birlikte toplantı yaptığımızda hikayemizi daha ayrıntılı anlatacağım.

LR İnternational firması bundan böyle bizimle birlikte toplantılarımıza katılacak.Üyelerimiz ile ilgili birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız. Bunların hepsi sizin tedavilerinizin kolaylaştırılması ve maddi ve manevi desteklenmesi yönünde.. Türkiye nin her bölgesine gidebilmemize ve toplantı yapmamıza destek verecekler ve herkese ulaşmamızı sağlayacaklar.Tabi her şey kısmetle ve hayırlısı ile …Bu gelişmeyi hafta arasında tam anlaşma sağlanabilirse vsözleşmemiz imzalanırsa hemen Sibel’in köşesinden yada ana sayfadan büyük bir metinle açıklayacağım..

27 MARTTA BÜTÜN SİTE VE DERNEK ÜYELERİMİZİ CEVAHİR OTELİNE BEKLİYORUZ.

Bu Konuda çok çok fazla bir şey yazmayacağım.Çünkü her şey ana sayfada yazılı ,bu kadar çok tedavi imkanı gerçekten güzel ama bu kadarla bitmeyecek ve orada daha başka müjdelerimizde olacak.İstanbul da iseniz ve tedavilerden yararlanmak istiyorsanız mutlaka toplantıya katılmanız gerekiyor.Rezervasyon için  sibelt@cocukistiyorum.com   a mail atınız.

Bizden desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz..Yaşanan her şey sizlerin desteği, sevgisi ,duası ve birlikteliği ile oluyor..

Hepbirlikte çok güzel yarınlara…

Sevgiler

Sİbel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ