lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 28 – 22.07.2002

Merhaba

 

Size bu siteye her girdiğinizde bebek sahibi olma yolunda attığınız olumlu adımlarda destek olmak,doğru bilgiler vermek ve yalnız olmadığınızı hissettirmek için çalıştım.. Bunu da cok kısa surede koşa gelişerek yaptım.. Elimde değildi çünkü sizlerden ve sevginizden aldığım güç o kadar fazla idi ki hep daha fazla neler yaparım diye baktım..Ama ben bu kadar fazla bir şeyler yapmaya çalışırken esas yasama kaynağımdan kendimi mahrum ettim..Sizlerle olan diyalogum dayanışmam benim için cok önemliydi..Mail yazmaktan sohbet odasına yetişemedim.Hoş gene de maillerin hepsini halledemedimki çünkü maillerimize cok geç cevap geliyor yada gelmiyor sitemiyle karsılaştım..Herkese eşit ilgiyi ne kadar istememde paylaştıramadım.. İçimdeki sonsuz sevgiyi bölüştüremedim.. Bu siteye giren kişiler ,insanları ne kadar sevdiğimi paylaşma içgüdümün ne kadar fazla olduğunu üstlerinde tam hissettiremedim….Üyeler olan sevgili arkadaşlarımla bazen serveri veren firmanın azizliğinden bazen sohbet odasındaki konuşmaların, bazen forumun azizliğinden bir 16 haziran yasadım. Bu surecin sancılı bir süreç olduğunu ve yeniden yapılanacağımızı belirtmiştim..İşte bu simdi gerçekleşiyor..

Sürekli yeniden dirilişe komutlu olan karakterimi kim ne yapsa yıkamıyor iste..

Bütün gücümüzle ayaktayız. Hem de öyle böyle değil.. Beni yıkamazlar..Çünkü çok şeffafız..O kadarki kimse anlayamıyor…

İste size son numaraları:

Geçtiğimiz hafta bütün Tüp bebek merkezlerine bir bilgiyazar printer cıktılı imzasız bir mektup yollanmış..Bu mektupta ben ve tedavimi geçirdiğim Amerikan Hastanesi ile ilgili

Tam anlamıyla belden aşağı tabir edilen iftiralar atılmış..Arkadan hançerleme akılları sıra..

Cok yıkıcı olduğunu ,tabi benimde bundan sinip hemen tası tarağı toplayacağımı sanıyorlardı…

Cok yakında bu merkez açığa çıkacaktır onu da burada yayınlayacağım..Çünkü mektubunda imza atmamış ama ne yazık ki kendini cok belli etmiş..

Bununla ilgili mektubun beni ilgilendiren kısmını ve cevaben merkezlere yazıp gönderdiğim mektubumu dayanışma üyelerine şifreli bolümde büyük bir aksilik olmazsa muko bana yollarsa yarın yayınlayacağım.Bunları bilmek üyelerimizin de hakkı.Cok yakında bu merkez açığa çıkacaktır onu da burada yayınlıyacagım..Çünkü mektubunda imza atmamış ama kendini cok belli etmiş..Gittikleri hastaneden benimle ilgili bir takım bilgiler onlara verilmeye kalkılırsa gereken cevabı da verebilme durumları olacak..

Üye olmayanları da zaten bu konunun ilgilendirmediğini düşünüyorum..

Yeni gelişmelerle karsınızda olacağım.Hemdi çok yakında…Bu iş inanın James Bond Filmine döndü…

Sevgilerimle..

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ