Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Say 41 – 18.11.2002

14 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ ANKARA’DA OLACAĞIZ

İŞTE BOMBA

ÜYELERDEN İKİ ÇİFTE ÜCRETSİZ TÜP BEBEK TEDAVİSİ BAGIŞLANIYOR

Toplantı herkese açık ve gene ücretsiz ve maharet yarışmasına da herkesi bekliyoruz..

Evet kış başladı ve biz bir sürü hareketle baş başayız . Eğer bu röportajlarla sesimizi duyurabilirsek sonunda belki kısırlık tedavileri ve ilaçlar ile ilgili birilerinin dikkatini çekebiliriz. Yeni hükümetle ,yeni yüzlerle sorunları belki halledebileceğiz.Her yeni sayfayla yeni heyecanlar içine girmek güzel bir duygu.. Negatif sonuçlarla hüzünlenen yüzümüz ,sıkışan yüreğimiz en azından bu tur uğraşlarla biraz olsun rahatlasın.Negatif sonuçlar çıkan arkadaşlarımızın manevi üzüntüsü bir yana bir daha ne zaman yaptırabilecekler karasabanı bizleri daha çok uzuyor.Bunların mutlaka halledilmesi gerekiyor.Bizler genel kurul olarak en azından bu sorunlar halledilinceye kadar dernek olarak bir kişiyi ,iki kişiyi sorunsuz ücretsiz tüp bebek tedavi denemesi yaptırabilsek yanımıza kar görüyoruz. Bu toplantılar ve tedaviler ufak tefek manasız işler gibi gözüküyor ama tedavi görenlerin yüzlerindeki ifade bize aslında böyle olmadığını hissettiriyor bizlere. Ve toplantılar sırasındaki sıralama ve hayata geçirdiğimiz değişik formatlar hayatımızı daha yaşanabilir hale getirmek ; üyeler ve ilgilenenler için dayanışmayı artırmak ve insanları birbirine kaynaştırmak için yapılan şeyler..

14 Aralık 2002 Cumartesi günü ANKARA’ da olacağız.Toplantımıza Güven Hastanesi hem misafir oluyor hem de iki çifte ücretsiz tüp bebek tedavisi bagıslıyacaklar… Bu ilk oluyor.Bunun için gerçekten çok heyecanlıyım.Gelen misafirler arasında Kek, kurabiye,börek yarışmamız gene olacak. Gene birinci ikinci ve uçuncu gelene ufak suprizlerimiz var.Gene beklediğimiz supriz konuklarımız var.Onlar da ne zaman gelecek demeyin belli olmaz çok şaşırabilirsiniz…Çünkü biz çalışıyoruz…Yer konusunda Ankara’da çalışmalarımız sürüyor. Çok uygun ve bizim kalitemize yakışır birkaç yer arasından seçimimizi yapıp size hafta içinde duyuracağız.

Toplantımız ücretsiz olduğundan lütfen şimdiden rezervasyon yapmanızı rica edeceğiz. Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğine Üye olarak başvuru formu doldurup üye aidatını tamamlamamış arkadaşlarımız lütfen ilk başvuru ise en az yarısını tamamlasınlar herkesi bir arada görmek istiyoruz. Bu toplantı herkese acıktır . Herkes katılabilir ..kurabiye yarısmasınada.. Bu toplantıda yalnız dermek üyeleri tedavi için adlarını yazdıracaklardır o kadar..

Haftaya tekrar görüşmek üzere hoscakalın…
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ