Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Her Tüp Bebek tedavisi kendine özeldir. Sizinki ne şekilde olmalı?

Her Tüp Bebek tedavisi kendine özeldir. Sizinki ne şekilde olmalı?

25 Şubat 2012 saat 14.00 de Büyükçekmecede  Atatürk Kültür Merkezi Suna Pekuysal Salonunda Tüp Bebek  tedavileri öncesi bilgilendirme ve Motivasyon toplantısı yapılacak. Prof.Dr.Bülent Tıraş’ın tedaviler hakkında bilgilendirme yapacağı toplantıda  1001 gece dizisinden tanıdığımız gelin Füsun yeni anne olan Yonca Cevher de bizimle birlikte olacak.  

Tüp Bebek tedavileri de genel uygulamalar gibi gözükse de aynı parmak ucu izi gibi kişiye özeldir. İlaçların dozajları, yumurtaların büyüme suresi, kaliteleri ve erkekte spermlerin şekilleri ve kalitesi kişiden kişiye göre değişir. Bu nedenle her ne kadar bilgiler genel gibi olsa da siz tedaviniz ile ilgili sorgulamayı ancak toplantılarda doktorlara birebir sorarak ve diğer hastaların tedavi hikayelerini  dinleyerek yapabilirsiniz.

Büyükçekmece Belediyesi  Kültür ve Eğitim Şubesi ve Çocuk istiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) in ortaklaşa düzenledikleri toplantı halka açık ve ücretsiz olacak.

Atatürk Kültür Merkezinin Adresi:

Büyükçekmece Atatürk kültür Merkezi adresi :
Fatih Mahallesi  Gazi Mustafa Kemal Caddesi, No: 43
Trafik emniyet Şubesi  ve Küba Camii yanı
Tel:0212 8830040

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?


bulent_tiras341984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ