lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

ÇİDER Balıkesir Toplantısı

yonetim

Çok renkli ve hareketli bir hafta sonu geçirdik. Cumartesi günü kurulmakta olan İstanbul Tüp Bebek Merkezi’nin – Ferticenter’in tanıtımı içinciderbalikesir dernek ve site üyelerimi ile Nippon Sigortanın toplantı salonundaydık. Çok güzel bir toplantı oldu. İki dernek arkadaşımız ilaçları ile birlikte Tüp bebek tedavisi kazandılar.Diger toplantıya katılan ve kuraya katılan üyeler tedavilerini cok düşük ücretle İstanbul Tüp Bebek Merkezinde yaptırabilecekler.

Toplantıda SSk sorunları konusuldu. Emeli sandıgı ve Bagkurlularla ilgili neler yapılabilecek..

En gec önümüzdeki pazartesi herkese bu konuda gerekli bilgileri verecegim ve izlenecek programı otomatik mailde de herkesin posta kutusuna yollacagım..Önce gerekli adresleri ve mailleri toparlamamız gerekiyor.çalışma ve Sosyal Yardım Bakanında Murat Baseskioglu’ndan randevu istedik. En kısa sürede onunla görüşebilecegimizden eminim Çünkü bu konu ile Belma Hanım ilgileniyor.onun elinden hic bir şey asla kaçmayacağını ögrendim..

Cumartesi günkü toplantımızla ilgili ayrıntılı bilgileri İstanbul toplantısı metninde ana sayfa da bulabilirsiniz.

Pazar günüde sabah erkenden bozuk bir feribotla 3.5 saatte Balıkesir’ e geçtik.Balıkesir bize müthiş bir sürpriz yaptı.Şimdiye kadar yaptığımıÇİDERbalıkesir_toplantısı2 toplantıların kalabalık açısından hiti oldu. Tam 500 kişi toplantıya katıldı.Balıkesir de simdiye kadar böyle kalabalık bir toplantı yapılmadıgı söylendi.Çok mutlu olduk.Burada da üç arkadaşımıza 1250 usd den Memorial hastanesinde tedavi imkanı dernek tarafından sağladık. Sonra gene gece yarısı bozuk feribotumuzla İstanbula döndük. Saat 01.de evdeydim. Sadece üstümü degistirebildim, sonrada taksiye atlayıp havaalanına gittim. Saat 06.15 de Ankara ya uçmam gerekiyordu ama ben birazcık dinlenmek için uzansam en az 15 saat uyanmayacagımı biliyordum. Ankara’ya teslim etmemiz gereken bir dosya vardı. Bize şans dileyin.Ne olduğunu sormayın ama bize sans dileyin..eger söylersem herkes bizden önce yapmaya kalkar onun için kesinlesinceye kadar soylemeyecegim.

Ve ben kargoda kaybolur korkusu ile dosyamı elimle götürüp teslim etmek istedim. Teslim ettim ve 13.00 uçagı ile tekrar İstanbul’a döndüm. Kızımı okuldan karsıladım hasret giderdim.. Nerdeyse iki buçuk gündür göremiyordum. Onunla aksam yemegi yedim, dersimize çalıştık, ertesi güne cantasını hazırladık ve ben en nihayet uyudum… Evet tabi anladınız tam 15 saat uyudum..J

Önümüzdeki hafta Tokat’ta olacağız. Tokat’taki sevgili site ve dernek üyelerimizde bu toplantımıza bekliyoruz. Orada da tanısacak bir cok arkadasımız var. Çünkü hepsini siteden yazısarak tanıyoruz.Bizim için güzel bir deneyim olacak.Toplantıya Tokat Valisi ve Belediye Başkanıda katılacaklar.Bu bizim için gercekten buyuk bir onur. Buda toplumun sosyal bir sorununa gösterilen büyük önem ve saygının bir göstergesi. Bizi çok mutlu etti ve tabiki de çok heyecanlandırdı.

Önümüzdeki hafta burada güzel haberlerle görüşmek üzere…

Sevgilerimle
Sibel Tuzcu

Sayı 155 – 30.03.2005

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşın

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ