lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çocuk İstiyorum 06 Kasımda YALOVA da

Çocuk İstiyorum 06 Kasımda YALOVA da

Çocuk İstiyorum 06 Kasım saat 14.00de  Yalova’da Raif Dinçkök Kültür Merkezinde olacak.

Çocuk İstiyorum  06 Kasımda Yalova da Çocuk Sahibi olmak isteyen anne ve baba adayları ile buluşacak.
Yalova Belediyesinin katkıları ile yapılacak olan toplantı Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi Konferans Salonunda saat 14.00 de yapılacak.

Toplantıya Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Başkanı Sibel Tuzcu  ,Bursa Acıbadem Tüp Bebek Merkezi  Başkanı  Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu konuşmacı olarak katılacaklar.

Kısırlığa neden olan kadın ve erkek hastalıkları tedavileri ,tüp bebek tedavileri,başarıyı artıran etkenler ve tedaviler anlatılacak.

Toplantı Programı

14.00 Toplantı açılışı Sibel Tuzcu Dernek Başkanı
14.20 Doç.Dr Şahin Zeteroğlu
15.30 Dinleyicilerin Soruları ve cevaplar
16.00 Kapanış.

Doç.Dr.Şahin Zeteroğlu Kimdir?

1968 Antakya doğumlu olan Şahin Zeteroğlu 1992 yılında gazi Universitesini bitirdi.1998 yılında kadın doğum konusunda ihtisas yaptı 2006 yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde doçent oldu.1992-1994 yılları arasında Artvin ve  Ankara Sağlık Ocagı Tabibi olarak çalıştı. 1998 yılından 2004 yılına kadar Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında , 2006 yılına kadarda Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı kadın doğum uzmanı olarak  çalıştı.Halen Acıbadem hastanesi Bursa Tüp bebek Merkezinde Bölüm sorumlusu olarak görev yapmaktadır. 
European Society for Human Reproduction and Embryology (ESHRE)Türk – Alman Jinekoloji ve Obstetri DerneğiTürk Jinekoloji ve Obstetri DerneğiÜreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımcı Üreme Teknikleri DerneğiJinekoloji ve Obstetri Derneğine üyedir. Hatay Türk Perinatoloji Derneği Jinekolojik Endoskopi Derneğinde  Şube Başkanlığı yapmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ