Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

25 Kasım da Çocuk İstiyorum Giresun’da Vahit Sütlaş Sahnesinde olacak

25 Kasım da Çocuk İstiyorum Giresun’da Vahit Sütlaş Sahnesinde olacak

25 Kasım Pazar günü saat 14.00 de  Giresunda  Vahit Sütlaş Sahnesinde Çocuk İstiyorum Giresun Belediyesi ile ortaklaşa olarak çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için toplantı düzenledi. Acıbadem hastaneleri tüp bebek merkezleri sorumlusu Prof.Dr.Bülent Tıraş ‘ın konuşmacı olarak katılacağı toplantıda tüp bebek tedavilerinde  başarı etkenleri konuşulacak.

 

Toplantı halka açık ve ücretsiz yapılacak .Çocuk İstiyorum Üyelerinide toplantıya bekliyoruz.

 

Program

 

14.00 Açılış Mukadder Adil Dernek yetkilisi  Tüp bebek tedavileri ve ÇİDER’İN Katkısı
14.20 Prof.Dr. Bülent Tıraş Tüp bebek tedavileri ve başarıya ulaştıran nedenler
15.30  Soru ve cevaplar
16.00  Toplantının kapanışı

 

 

 

Toplantı yeri: Vahit Sütlaş Sahnesi
Saat: 14.00/16.00 arası
Günü : 25 Kasım 2012

 

 

 

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

 

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

 

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

 

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

 

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ