Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

” Tüp Bebek Tedavisini Unutun!.”.

” Tüp Bebek Tedavisini Unutun!.”.

 TÜP BEBEK TEDAVİSİNİ UNUTUN.”.
ÖNCE ŞOK’U SONRA AÇIKLAMASI GELDİ..

Ferticenterla Birlikte yaptığımız Altunizade toplantısında Akupunktur uzmanımız Prof.Dr.Kaya Özkuş ilk defa tüp bebek hastaları ile birlikte oldu…Çok ilginç geçen toplantı ayrıntıları..

 

29 Ekim Cumartesi günü Altunizade Kültür Merkezinde yaptığımız toplantı oldukça değişik ve konular açısından çok yoğundu.Açılış konulmasından sonra Dr.Celalettin Örnek hem tedavilerden bahsetti hemde Nuri Beyle birlikte tedavi sorularını hemen cevapladı.

Fericenter Halkla İlişkilerden Hatice Hanım sosyal güvenlikle ilgili raporları ve yeni talimatnameyi uzun uzun anlattı ve üyelerin sorularını yanıtladı..Bu toplantımızda ilk olan ;
sitemizde forumda uzun süreden beri bize akupunktur konusunda destek veren ve üyelerimizin sorularını cevaplayan Akupunturist Prof.Dr.Kaya Özkuş’un ilk defa tüp bebek tedavisi görecek kişilere toplu halde bilgilendirme yapacak olmasıydı.Daha sonra Kaya beyi sahneye davet ettim.Kaya Bey laptopunda güzel bir müzik açtı ve müzik eşliğinde konuşmak istedi.Ortam çok sıcak ve çok hoş oldu …Sesi de çok güzel bu arada belirtmeden geçemeyecegim.. .
Alttan hafif bir ney müziği ve Kaya beyin son derece tok sesi,mikrofonu eline aldı ve ilk sözü:”Tüp bebeği tedaviyi falan unutun ” dedi.Kısa bir sessizlik oldu.Herkes bende dahil olmak üzere şok olmuştum.Neden unutalım ki buraya bilgisini almaya ,tedavisini olup çocuk sahibi olmak icin geliyor insanlar..”Annam ( özellikle böyle yazıyorum çünkü üstüne bastıra bastıra söyledim anam diye) sen ne yaptın Kaya bey??” diye tam içimden geçirirken .arkadan sesler yükseldi.Nasıl unutalım demesi kolay,mırıldanmalar falan
”Tabiki unutmayın canım yalnızca bir dakikalığına unutun “ dedi kaya Bey.. Belli ki dinleyicilerin konuşmaya ilgisini baştan odaklamak istemişti.Ben de boş bulunmuştum açıkcası..”Şimdi neden unutun dediğimi anlatacagım” dedi ve bir konuyu kafaya takmanın bize nelere mal olabildiğini öyle güzel açıkladı ki ..

 

Orada olmalıydınız işte bu sonradan böyle anlatılmıyor….

 

Ve akupuntur tedavilerinin sonucunda alınan tüp bebek başarı sonuçlarınıda tedavi yüzdelerinin üstüne nerdeyse yüzde 20 bazı vakalarda yüzde 30 artırmışlar..Bunu size Kaya bey de forumda belki yazacaktır..
Sonra sevgili Seda Hanım Bilinçli telkin ile ilgili konuşmasını yaptı..Gene son derece ilgi çekici bir konuşmaydı. .Herkesin dikkati hep sahnede kaldı.
Sonra Şule Aybak Hanım forum psikologumuz kendisini tanıttı ve tekrar tedaviler hakkında soru ve cevaplara geçildi.

Toplantının sonunda dernek üyesi Türkan Topcu arkadasımız 1200 usd lik tedavi imkanına kavuştu.Herkes mutlu herkes huzurlu bitirdi çıktı salondan .

 

Bu kadar güzel güneşli bir günde bu kadar güzel bir toplantı ancak böyle yapılır dedik kendi kendimize..

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ