lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp Bebek Tedavisinde Başarının Sırrı

Tüp Bebek Tedavisinde Başarının Sırrı

 

18 Şubat Cumartesi günü saat 14.00/16.00 arasında İstanbul Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER)’in Tüp Bebek tedavileri Bilgilendirme toplantısı var.

Kartal Belediyesi ve ÇİDER in ortak çalışması olan bu toplantıda  Anadolu Sağlık Merkezi Tüp Bebek Bölümünden Kadın kısırlığı sorunları konusunda Op.Dr. Ebru Öztürk ve erkek kısırlık sorunları konusunda Ürolog Doç.Dr.Semih Özkan’nın konuşmacı olarak katılacağı toplantıda,tüm soruları ayrıntılı olarak cevaplamak için tüm tüp bebek ekibi orada hazır olacak. Çalışmaların görünen yüzü doktorlar ama başarının sırrı ekip çalışmasıdır diyen ekip,işin mutfağı sayılan laboratuar bölümünde bir çok gelişme olduğunu ,hepsinin de ayrı ayrı tedavilerde  önemli işlevlerinin olduğunu ,hangi sorunda ne tür çalışmalar yapıldığını anlatacaklar.

Toplantı halka açık ve ücretsiz yapılacak.

Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi nin tarifi.
Sahil yolundan  Kadıköy istikametinden  Cetin  Emeç Bulvarından geldiğinizde : Çınardibi Caddesine gireceksiniz ve Hürriyet caddesi  ile keşistiği  noktada Kültür Merkezini görebilirsiniz:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ