lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp Bebek Tedavim nasıl başarılı olur ?24 Şubat Salı Beykoz ÇİDER Toplantısı

Tüp Bebek Tedavim nasıl başarılı olur ?24 Şubat Salı Beykoz ÇİDER Toplantısı

24 Şubat Salı günü Beykoz da Prof.Dr.Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde  saat 14.00 de  Beykoz Belediyesi  ile Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğinin ortaklaşa düzenleyecekleri “Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı “nda Yeditepe Üniversitesi   Tüp Bebek Bölüm Başkanı Prof.Dr. Cem Fıçıcıoğlu uzman konuşmacı olarak katılacak.

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği  (ÇİDER) Başkanı Sibel Tuzcu çevresel nedenlerle tüp bebek tedavisi olması gerekenlerin utandıkları için  bu tedaviden uzak kaldıklarını bu durumu aşmak için bu tür birlikte konuşulup dertleşilen ortamların  mümkün olduğunca çok yaratıldığını ve bu çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Toplantıya katılacak olan konukların “Neden anne olamıyorum?” sorusuna    Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu “Kısırlık ve Tüp bebek  Tedavileri nasıl başarılı olur” u  anlatarak cevap verecek. Katılımcıların sorularını tek tek cevaplayacak olan  Yeditepe Üniversitesi Tüp Bebek  Bölüm Başkanı tüp bebek tedavilerinde kongrelerde en duyuru ve çalışmaları da bizimle paylaşacak .

Toplantı halka açık ve ücretsiz olacak.

Program

14.00 Açılış Sibel Tuzcu Dernek Başkanı
14.30 Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu Kısırlık ve Tüp bebek  Tedavileri nasıl başarılı olur
15.20 Konukların soru ve cevapları
16.00 Kapanış

 

Tüp Bebek tedavileriniz için Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu doktor formunu doldurun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ