Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

20 Şubat Çarşamba saat 14.00de Düzce’de Tüp Bebek Toplantısı

20 Şubat Çarşamba saat 14.00de Düzce’de Tüp Bebek Toplantısı

 

20 Şubat Çarşamba  Düzce’ de  Çocuk İstiyorum -Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Toplantısı

 

 

 

20 Şubat Çarşamba günü Düzce de belediyenin katkılarıyla Sosyal tesisler Park  Saydam Üstünde saat 14.00 Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER )in  Acıbadem Maslak Tüp Bebek Merkezi ile birlikte Tüp Bebek tedavileri konulu toplantı yapılacaktır.

 

Programda tüp bebek tedavileri uzmanı Prof.Dr. Bülent Tıraş  ; tüp bebek tedavilerinde hastaya özel yapılması gereken çalışmalar nelerdir ? başarılı bir tüp bebek tedavisi nasıl olmalıdır konulu bir konuşma yapacak.

 

Program sonunda çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin soruları cevaplanacak. Özel görüşmek isteyenler toplantı sonrası Prof.dr. Bülent Tıraş ile görüşebilecekler.

 

Toplantı halka açık ve ücretsiz yapılacak.

 

 

 

Tarih: 20 Şubat Çarşamba

 

Yer: Düzce Belediyesi Sosyal tesisler Park Saydam Üstünde

 

Saat : 14.00

 

 

 

 

 

 

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

 

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

 

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

 

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

 

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ