Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 113 – 05.04.2004

Sevgili Arkadaşlarım;

 

10 Nisanda Cumartesi günü Samsun ‘da olacağız ve Nisan ayında tedaviye başlamak

isteyen 40 arkadaşımızın daha tüp bebek tedavisine dernek olarak destek vereceğiz.Büyük Samsun Otelinde yapılacak toplantı her zamanki gibi saat 13.00/17.00 arasında yapılacak. Samsun ve çevre illerinden gelecek arkadaşlarımıza Ankara Clinik Kadın Sağlığı ve Tüp bebek Merkezi Başkanı Prof .Dr. Timur Gürgan Ve ekibi çiftlere çocuk Sahibi olmak konusunda tıbbı ilgilendiren her konuda bilgi verecekler.Tedaviler konusunda yapılan en son gelişmeler de bu konular arasında olacak. İlgilenen bütün arkadaşlarımızı bu toplantıya bekliyoruz.Toplantı ücretsiz ve herkese açık olarak yapılacak.Toplantıya katılım adedinin fazla olması durumunda tedaviye destek sayısı da artacaktır.

Toplantıya gelenler Lr –International kozmetik Firmasınında sponsorlugunda toplantı esnasında standlarından ek olarak da alınan her 30 milyonluk çeşitli üründe de kuralara katılma ve çıkma imkanlarını 3-4 katına çıkarabilirler.

Rezervasyon için: dernek: 0216 456 39 75-76

E-mail yoluyla rezervasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için: sibelt@cocukistiyorum.com   mail adresinden rezervasyon yaptırılabilir.

**

17 Nisan Cumartesi günü İzmir de olacağız. Özel Ege Tüp Bebek Merkezi ile birlikte yapılacak toplantı da her zamanki formatımız da saat 1300 /17.00 arasında olacak.

Bu toplantımızda da derneğimiz 40 arkadaşımıza indirimli tedavi imkanı verecek.Katılımın yüksekliğine göre de tedavi sayısının artması söz konusu olacak. Bütün arkadaşlarımızı toplantıya bekliyoruz.Bu toplantımız ile ilgili ayrıntıları da size son dakika bölümünde duyuracağız.

Rezervasyon:   sibelt@cocukistiyorum.com

 

**

24 Nisan Cumartesi günü de İstanbul da İstanbul Cerrahi Hastanesi ile birlikte olacağız.

Bu toplantımızda da Nisan ve Mayıs aylarında tedavi görmek isteyen 80 arkadaşımızın

Tüp bebek tedavilerinin indirimli olarak dernek ve LR International tarafından yaptırma

İmkanına kavuşacaklar .Rezervasyon ve geniş bilgi için Derneğimizi arayabilirsiniz.

Rezervasyon:   sibelt@cocukistiyorum.com

 

Toplantılarda görüşmek üzere..

Bizim için dua edin…

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ