lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

ESKİ ÜYELERİMİZİN TC KİMLİK NUMARALARI KAYITLARI HAKKINDA

ESKİ ÜYELERİMİZİN TC KİMLİK NUMARALARI KAYITLARI HAKKINDA

15 Nisandan önce sitemize üye olanlar için:

 

Sevgili Üyelerimiz

01 Mayıs tarihinden itibaren internet sitemizde yalnız sohbet odası,forumlarda yazışma yapmak isteyen ve tedavilerde sitemizin ve derneğin indirimli tadevilerinden faydalanmak isteyen arkadaşlarımızın özel hayatlarını güvenceye almak ve gerçek hasta olmayan kişilerin girmelerini ,maksatlı yazı yazmalarını ve okumalarını önlemek amacı ile TC kimlik numaralarını da üye olurken kaydetmelerine site yönetimi olarak karar verilmiştir.
Eski üyelerimizin kayıt bölümlerinde TC kimlik numaralarını yazmaları internetteki eski kayıtlar nedeni ile sorun yarattığından,görülen lüzum üzerine  15 Nisandan önce siteye kayıt olan üyelerimizin  TC numaralarını mail yoluyla (zafer@cocukistiyorum.com ) tarafımıza 10 Mayısa kadar göndermelerini rica ederiz. süslerdir.

TC numaraları yalnızca sitemize üye olan kişilerin kayıtlı olan isimlerinin  doğrulanması ,sohbet ve forumların danışman doktorlarımızın dışında gerçekten ihtiyacı olmayan kişilerin kullanmasını önlemek amacıyla alınmaktadır. Başka bir amaçla kullanılmayacaktır .

Sitemiz diger sitelerden  ayrı olarak hasta yararına çalışmalar yaptığından diger internet sitelerinin sanal ortamın aksine mutlaka gerçek kimlik gerekmektedir.Sitenin raytingi  ve forumlara ve sohbet odasına girişlerin az olabileceği konusu yönetim tarafından önemli addedilmemektedir.Gerçek ihtiyacı olan kişilere ulaşılmasını ve yardım edilmesini  daha önemli olduğuna karar verilmiştir.

 

Saygılarımızla

Site yönetimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ