lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çocuk sahibi olmak isteyenlere tüp bebek tedavilerinde İleri teknolojiler anlatılacak.

Çocuk sahibi olmak isteyenlere tüp bebek tedavilerinde İleri teknolojiler anlatılacak.

23 Eylül saat 14.00 de  Diyarbakır’da  Sümerpark Tigris Salonunda Çocuk İstiyorum Bilgilendirme
Toplantısı yapılacak. Acıbadem hastanesi Tüp bebek Merkezleri Koordinatörü Prof.Dr. Bülent Tıraş ve Ali Osman Koyuncuoğlu’ nun uzman konuşmacı doktorlar olarak katılacağı toplantıda Kısırlık ve Tüp bebek tedavilerinde  son yapılan çalışmalar anlatılacak ve örnekler verilecek.

“Tüp bebek tedavilerindeki başarı tecrübeli ekiplerin ve laboratuarların titiz çalışmalarının sonucudur”  diyen Dernek Başkanı Sibel Tuzcu bu tür toplantılarda hastaların önceden sorunlarını tam anlayarak tedaviye başlamalarının  çok yararlı olduğunu ,bu toplantılarda da bir çok yanlış süreç ve tedavinin de ortaya çıktığını  belirtti.”Çocuk sahibi olmak isteyen herkes kaliteli ve doğru tedaviyi  hak ediyor ,biz de çiftlerin buna ulaşması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz ve  derneğin çalışmalarını anlatacağız” dedi.

Halka açık ve ücretsiz yapılan toplantının son bölümünde çiftlere sorunları hakkında hem genel hem de özel bilgiler verilecek.

Toplantı Tarihi :23 Eylül 2012 Pazar
Toplantı Saati : 14.00
Toplantı Yeri Diyarbakır Sümerpark  Tigris Salonu

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ