Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Samsun’da tüp bebek tedavileri toplantısı

Samsun’da tüp bebek tedavileri toplantısı

29 Nisanda Samsun’da  saat 14.00de Atatürk Kültür Merkezinde küçük Salonda  olacağız.

Acıbadem Hastaneleri Tüp Bebek Merkezleri başkanlarının birlikte katılacağı bu toplantıyı  Samsun Belediyesi Çocuk İstiyorum Dayanışma
Derneği ile birlikte ortaklaşa düzenledi. Samsun Milletvekili Sayın Prof.Dr.Tülay Bakır’ında katılacağı bu toplantı da  Prof.Dr. Bülent Tıraş, Prof.Dr.Tayfun Bağış, Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu tüp bebek tedavileri hakkında Samsunlulara bilgi verecekler. Saat 14.00de başlayacak olan toplantı 17.00 ye kadar sürecek.

Açılış konuşmasının dernek adına  Mukadder Adil tarafından yapılacağı ve dernek çalışmalarının anlatılacağı  toplantıda,Samsun Milletvekili Prof.Dr.Sayın Tülay Bakır toplumda sivil toplumun yeri ve önemi, doktorlar sırası ile tüp bebek tedavilerinin toplumdaki yeri, kısırlık nedir ve tedavileri,tüp bebek tedavileri  ve son teknolojiler ,uygulamalar konusunda ilgi verecekler.

Halka açık ve ücretsiz olarak yapılacak olan  toplantı  yeniden Samsunlu üyelerimizle birlikte olmamız açısından Çocuk İstiyorum Ekibi tarafından oldukça önemli.Bütün üyelerimizi  Atatürk Kültür Merkezinde ,tanışmak ve tanıdıklarımızla da hasret gidermek icin bekliyoruz..

Yeri: Atatürk Kültür Merkezi Küçük Salon
Saati: 14.00
Tarihi: 29 Nisan

Tüp Bebek Tedavileriniz ile ilgili Prof.Dr.Tayfun Bağış İletişim ve Danışma formunu doldurabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ