Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

20 Mayıs Pazar günü Çorlu’da saat 14.00 de Memduh Şevket Esendal Salonunda olacağız.

20 Mayıs Pazar günü Çorlu’da saat 14.00 de Memduh Şevket Esendal Salonunda olacağız.

Acıbadem Hastaneleri Tüp Bebek Merkezinden Prof.Dr. Bülent Tıraş’ın katılacağı bu toplantıyı Çorlu Belediyesi ve Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ortaklaşa düzenlediler.Saat 14.00de başlayacak olan toplantı 16.00 ya kadar sürecek.

Açılış konuşmasının dernek adınaMukadder Adil tarafından yapılacağı ve dernek çalışmalarının anlatılacağıtoplantıda,Toplumda sivil toplum Örgütlerinin yeri ve önemi anlatılacak.
Prof.Dr.Bülent Tıraş tüp bebek tedavileri son gelişmeler.medyada çıkan yazılar konusunda bilgi verecekler.

Halka açık ve ücretsiz olarak yapılacak olantoplantıyeniden Çorlu üyeleriyle birlikte olma açısından Çocuk İstiyorum Ekibi tarafından oldukça önemli.Bütün üyelerimizi Çorlu da Memduh Şevket Esendal Salonuna bekliyoruz..

Yeri: Memduh Şevket Esendal Salonu
Saati: 14.00
Tarihi: 20 Mayıs Pazar

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

 

Prof.Dr.Bülent Tıraş Doktor Danışma Formunu doldurmak için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ