Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan panik.

Tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan panik.

Tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan panik.
(Hasta sohbetleri)

Tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan panik.

Merhaba;

Bildiğiniz gibi www.cocukistiyorum.com internet sitesi Facebook grupları ve sayfaları instagram ve twitterdaki sayfalarımızdan size tüp bebek tedavileriniz hakkında destek veriyoruz.

Bize gelen mesajlarda tüp bebek tedavi sürecinde tıbbi bilgilendirmenin dışında bir çok konuda desteğe ihtiyacınız oluyor. Bu konuları genel cevaplayarak herkese yardımcı olabilmek için video sohbetleri yapmaya karar verdim.

İlk konum çiftlere doktor sizin için tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan şok ve  panik durumu

Tek çare tüp bebek dendiğinde genelde çiftler ilk anda bebeklerinin olmayacağı algısına kapılıyorlar ve panikliyorlar.

 

Tüp bebek tedavileri tek başına bir tedavi değil içinde bir sürü tedaviyi barındırabiliyor Erkek inceleniyor kadın da da tahlillerle çocuk sahibi olmasını engelleyen bir sorun  olup olmadığı inceleniyor. İlk önce varsa sorunlar hallediliyor sonra tüp bebek tedavisine geçiliyor. Öyle hop diye gelin size tüp bebek yapacağız denmiyor.

Türkiyede tüp bebek tedavileri oldukça gelişmiş durumda. Dünya ile birlikte en son teknoloji kullanılıyor ve Türkiye’de ki doktorlar dünya literatürünü çok yanından takip ediyorlar.  En yeni çıkan teknolojiyi hemen burada uygulayabiliyorlar .Bunları yurt dışından da yakından takip ettiğimiz için biliyorum. Türkiye en iyi tüp bebek tedavisi yapan ilk birkaç ülke içinde  bu nedenle tüp bebek tedaviniz  konusunda rahat olun.

Doktorunuztarafından tek çare tüp bebek  veya en son tüp bebek yapılacak  dendiğinde başarısızlık duygusu yaşamayın .Bu konuyu vda ailenize ve çevrenize açma konusunu bir daha düşünüp öyle karar verin.

Bir sonraki videomda tüp bebek tedavimizi ailemize ve çevremize söylemeli miyiz konusunu işleyeceğim. Ben kendi yorumumu katacağım tabiî ki karar sizin.

Videolarda işlenen konular  konusunda  sizinde yorumlarınızı almak istiyorum.  Bu tedavileri yaşayan herken bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi bunları paylaşarak tedavilerinizi daha kolay atlatabiliriz.

 

Sevgiyle kalın

Aliye Sibel Tuzcu

Tek çare tüp bebek dendiğinde yaşanan panik konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

 

Tüp bebek Stresi Bölüm 1 : Tüm hayatınızı kısırlık sorununa mı odakladınız ?

Tüp Bebek Stresi Bölüm 2: Eşiniz ile ilişkiniz konusunda duygularınız karışıyorsa

Tüp Bebek Stresi Bölüm 3: Kendinizi izole olmuş mu hissediyorsunuz?

Tüp Bebek Stresi Bölüm 4 : Uyku, yemek ve yaşamdan zevk almama

Tüp Bebek Stresi Ve Depresyon

 

 

 

.

 

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilir anlaşmalı merkezlerde daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ