lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sitemize üyeliğinizi yenileyin

yonetim

Sevgili Arkadaşlarım,
Yoğun ve cok güzel geçen  toplantılardan sonra tekrar işlerimizin başına döndük Bu defa neler yapabiliriz diye çalışmalarımıza başladık. Toplantımız cok güzel ve çok kalabalık geçti. Her toplantılar bir öncekini katlayarak gelen dostları görmek çalışma heyecanımızı daha da arttırıyor ve doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor.Toplantının en güzel ve en duygusal anı toplantıya katılanların indirimli tedavileri almalarıydı .Kuruluş amacımızın hedefine ulaştığını gurur içinde mutlulukla görmekteyiz..


 


www.cocukistiyorum.com 

Bundan böyle Aylık Toplantılarımız gene bölgesel toplantılar olarak devam edecek. Her ay bir hastane misafir etmek yerine daha geniş bir mekanda o ilin ve bölgenin bütün yetkilileri davet ederek ortak bir çalışma yapacak.Çeşitli sorunlar hakkında Bütün Hastanelerin yetkilileri sırayla konuşacaklar.

Daha sonra Toplantıya katılanlar sorunları hakkında istedikleri doktor ve hastaneye direk sorular sorarak görüşebilecekler.İmkanlar dahilinde bu toplantıların tamamen ücretsiz ve herkese açık yapılmasına gayret etmekteyiz.Bu konuda bize yardımcı olabilecek , sponsorluk yapabilecek firma ile görüşme halindeyiz. Sitede sonuçları ana sayfada duyuracagız.

HASTANE İNDİRİMLERİ İÇİN MUTLAKA GEREKENLER

Hastanelerde Sitemiz için uygulanan Dayanışma Kulübüne özel indirimlerden yararlanmak için Lütfen Hastanelere başvurduğunuzda sitemize “mutlaka ve mutlaka” adınızı ve soyadınızı bildirin. Bizde bu konuyla ilgili kontak kurabileceğiniz bölüm ve kişilerin adlarını size bildirelim ve faxla yazılı olarak hastaneye haber verelim. İdarelerde ve finansman bölümlerinde olabilen şahıs ve yönetim değişikleri nedeniyle sitemiz kanalıyla gidecek olan arkadaşlarımızın mağdur olma durumlarını tamamen ortadan kaldırabiliriz.Ayrıca hangi hastaneye kaç arkadaşımızın gittiğini öğrenebilirsek bizde bu hastanelerden”size bu siteden ve dayanışma kulübünden su kadar kişi geliyor diye hepimiz adına daha fazla isteme hakkımız doğacak..”Birlikten doğacak gücü lütfen göz ardı etmeyelim” Hem size hem de sizden sonra gelecek olan arkadaşlarınızın da yararlanma imkanı sağlayalım.


SİTE  ÜYELİĞİ

Sitemize üyeliğinizi lütfen yenileyin. Formumuz daha ayrıntılı ve size mektup yoluyla da ulaşabileceğimiz hale geldi. Size her türlü yeniliği artık otomatik olarak duyurabileceğiz. Dayanışma kulübümüzün üyelerinin sayısının mutlaka artması gerekiyor. Hepsi sizlere hizmet olarak geri dönecek.

Lütfen Bizi Yalnız Bırakmayın


Tekrar en kısa sürede birlikte olmak dileğiyle,
Sevgilerimle,
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ