lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 138 – 05.10.2004

EDİRNE’DE GÜZEL BİR GÜN…..

Sevgili Arkadaşlarım;

Geçtiğimiz hafta sonu Edirne’de çok güzel bir hafta sonu toplantısı geçirdik. Giderek toplantılarımız daha samimi, daha zevkli ve daha akıcı geçmeye başladı. Burada değişik illere ilk defa gitmemizin de büyük payı olduğuna inanıyorum. Ya da ben daha güzel konuşmasını ve daha iyi iletişim kurmasını öğrenmeye başladım. 🙂

Edirne çok sevimli ve çok derlitoplu bir şehir. Yolda otoban olduğu için çok rahat gittik ve geri döndük. Edirne basını da toplantımıza büyük ilgi gösterdi. Hemen bütün basın mensupları ve Edirne yerel tvsi oradaydı. Toplantının en hoş yanı basının izleyicilere resim ve tv ye kayıt alırken “Lütfen rahatsız olmayın kimsenin yüzünü çekmeyeceğiz yalnızca toplantının duyuru haberini yapmamız için bu gerekli” demesiydi. Gelen dinleyicilerin tamamı da şöyle dedi. “Lütfen bizi hep birlikte ve yüzümüzü göstererek çekin. Bunda utanılacak bir şey yok ki..!!” ve hep birlikte toplu halde resim çektirdik. inanılmaz hos ve güzel bir gelisme bizi için. Artik çocuk sahibi olmayi istemenin utanilacak degil kutsal bir duygu olduğunun bilincine varildiginin en güzel göstergesi idi bu.

Toplantı için Edirne’deki Park Otelin salonu seçilmisti. Otelin salonunun Besiktas Takiminin lokali olduğunu gittigimizde gördük. Fanatik Besiktas’li taraftarlarin siyah beyaz hazirladigi salonda ayica hepimizin ilgi kaynagi oldu. Benim futbol ile ve takim tutma ile hic aram yoktur ama gizli bir kaleyi görmüs olmanin heyecanini da bu arada yasamis bulunduk.

Toplantıda bir tane ücretsiz tüp bebek tedavisi gene tüp bebek tedavisi ile doğmuş yakisikli bir erkek çocugu tarafindan çekildi. Kurada Nurçin Deliçay ve esi tedaviyi olmaya hak kazandilar. Bir de yedek olarak Mustafa Pancar ve esini çektik. Nurcin hanim cevap vermezse onlar tedavi olacaklar. Diger 1600 usdlik tedaviyi alanlar; Berrin Nar, Ismail Nurdan Kuyrukluyildiz, Ahmet Çetin oldular. Bu arada bir de Edirne İl temsilcimiz oldu. Rembiye Kosdemir bizi bundan böyle Edirne de temsil edecek. Yani oldukça verimli bir toplantı geçti hem bizim için hemde Edirne için. Her gittigimiz yer bir dahaki sefer mutlak bu toplantıdan çok daha güzel olacak gene gelin diye ugurluyor biz de mutlaka birkac ay sonra tekrar gelecegiz diye gönlümüzü orada birakarak ayriliyoruz.

 

SIMDI SIRA 9 EKIM ISTANBUL TOPLANTISINDA
9 Ekimde Taksim Green Park otelinde saat 13.00/17.00 arasinda bir çok hastaneninde stand kurarak brosür ve fiyatlarini bildirerek katilimda bulunacagi bir toplantı yapilacak. toplantıda bir yada birkaç kisi ücretsiz tedavi ve bir çok üyemizde indirimli tedavi imkanina kavusacak .toplantıda hem tedavilerle ilgili hemde tedaviler disi merak ettigimiz bir çok konuda konusulacak.Bunun için faaliyetler sayfamizdan genis bilgi edinebilirsiniz.

 

SITEMIZIN GURUR TABLOSUNU YAYINLAYACAGIZ.

Sitemizin geçtgimiz ayki hitleri bu ay sitemizde yayinlanacak..Söylediklerimizde abarmadigimiz ,sistemli yilmadan çalismanin,sizlerle birlikte edindigimiz ekip ruhunun hepimizi nerelere tasidigina sahit olacaksiniz..Sitemizde yalnizca tek konu yani bir evlat sahibi olmayi istemek disinda hiçbir sey islenmemis olmasina ragmen bir çok sitenin hitinden daha fazla.

Dergimizde de ayni pozitif ruh yasaniyor Elele hep birlikte mucizeler yaratiyoruz… Forumdan izleyebilirsiniz…

Hersey gönlünüzce olsun.
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ