Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibelin Kösesi 192 13.11.2006 GEBZE VE BURSA ÜYELERİMİZ BİR ÇOK AVANTAJA SAHİP OLDULAR.

GEBZE VE BURSA ÜYELERİMİZ BİR ÇOK AVANTAJA SAHİP OLDULAR.

Sevgili dostlarım 

Bu hafta sonu oldukça yogun saatler geçirdik. Cumartesi günü Gebze de üyelerimiz ile birlikteydik. Gebze belediyesi ile ortaklaşa yaptığımız toplantı son derece keyifli geçti. Bu toplantımızda uzun zamandan beri ilk defa Bir merkezle ortaklaşa yapılmamıştı. Bu nedenle aman brandalar asılmısmı doktorların yada merkezi yeterince belirttik mi gerginliğini yaşamadık..Sabah erkenden toplantı salonuna gittik .Salonda drama dersi verildiğini ve 12 ye kadar musait olmadığını öğrenince Ben cansın Nuray ve Derya hep birlikte güzel bir sahabh kahvaltısı yaptık 12 .00 ye kadar sohbet ettik.Daha sonra salonumuza döndük ve hemen üyelerimiz için hazırlandık.Toplantıya bizim gibi erkenden gelenler vardı. dışarıda hava oldukça soguk olmasına ragmen bir çok üyemiz geldiler.Biz bize sıkıntılarımızı ortaya koyduk neler yapılabiliri tartıştık Gebze bölgesi büyük ve üyelerimizde orada daha yoğun olduğundan toplantımız bölgesel oldu 150 ye yakın üyemiz daha neler yapılabilir diye bize akıl verdi birlikte tartıştık. Toplantı bitimine doğru Dr. Aytuğ Kolankaya ya da rica ettik toplantımıza geldi ve üyelerimize tedavileri hakkında bilgi verdi.Toplantının sonunda bir kişiye indirimli tedavi yoktu ama katılan bütün herkes sitemiz ve derneğimiz için verilen tedavileri alma imkanına sahip oldular.Yağmur ve soguk eşliğinde çabucak evlerimize döndük

Ertesi sabah saat 08.30 da gene aynı ekip sabahtan Pendige hızlı feribota doğru yola çıktı.

Kahvaltı yapmamıştım. Boş masaya oturduk ve hemen kendime sıcak kahve ile birlikte gözüme kestirdiğim su böreğini istedim.Sıcak su böreğim geldi tam iştahla çatal bıcağımla onu kesmeye yeltenirken tepemde bir ses “Perhizi bıraktınız herhalde Sibel Hanım “dedi .

Feci bozulmuş ve yakalanmış bir şekilde  kafamı kaldırınca birde ne göreyim;toplantı için gittiğimiz Rentıp tüp bebek Merkezinin başkanı Sevgili Hakan Kozinoğlu ve  ve Embiryoloğu Ayten Hanım başımda duruyorlar.Meger dün gece onlarda İstanbul’a gelmişler ve bugün bizim toplantımız için Bursa ya geri dönüyorlarmış.Tabi bu benim iştahımı hiçbir şekilde kesmedi.Afiyetle yedim. Sonra çıkışta tekrar karşılaştık ve salonda görüşmek üzere şimdilik vedalaştık.Feribottan çıkıp pazarlık ederek kendimizi bir taksiye attık. Eee. Bursa ya gelince Özdilek e uğramamak olur mu?hemen oraya daldık ve kısa bir alışveriş turu ile bu ziyaretimizi de tamamladık evet hepimiz rahatlamıştık Artık toplantıya katılabiliriz….

Tayyare Kültür Merkezi Bursa nın yüz akı bir salon. Türkiye de o kladar yer dolaştığımız halde bu kadar iyi çalışan bir ekibe gerçekten rastlamadım.Takım elbise giymiş bay ve bayan görevliler canla başla hizmet veriyorlar.Kızlar tertemiz beyler pırıl pırıl insanın içi açılıyor. Bir şey istiyorsunuz hemen geliyor.Su istiyorsunuz kristal sürahide geldi. Tertemiz bardaklar insanın hoşuna gidiyor.Belediye hizmetini gerçekten iyi yapıyor .

Neyse toplantımız kalabalık bir katılımcı ile oldukça hareketli geçti. 200 e yakın katılımcı ile neydeyse ortadan bire bir konuşuldu.Güncel olaylardan bahsedildi.Bazen esprilerle güldük, bazen de hüzünle üyelerimizi dinledik.Çok güzel bir toplantıydı ..

Evet Bursa da güzel toplantılarımız arasında hafizalarımızda yerini aldı.Bu sayfayı dönüşte hızlı feribotta yazıyorum.Anılar sıcak ve henüz taze iken. Bu da aynı bir anı olarak içimizde kalacak.

Önümüzdeki hafta denizli ve Muğla da olacağız.Dostlarımızı bekliyoruz..

Sevgilerimle

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ