Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Hamile kalmak için ürünleri ÇİDER den alın

Hamile kalmak için ürünleri ÇİDER den alın

Merhaba sevgili dostlarım;

ÇİDER derneğini biliyorsunuz  çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerden dernek hizmetleri için herhangi bir aidat almıyor. Ama tabiki her dernek gibi bu derneğinde gelire ihtiyacı var.

Derneğe gelir gelmesi için hamileliği kolaylaştırıcı ürünleri , jelleri,ovulasyon testlerini  dernek bünyesinden temin ederseniz bize katkıda bulunmuş olursunuz.

Eczaneden  ya da internet ortamından alacağınız ovulasyon testi, hamilelik testi yada hamileliği kolaylaştırcı jelleri piyasa fiyatı ile buradan temin edebilir aynı zamanda derneğe gelir sağlamış olursunuz.

Tüp bebek tedaviniz için para biriktirmek isterseniz ,satılması istediğiniz ürünleriniz varsa bizimle iletişim kurun dükkanımıza koyalım. Sizde kazanın dernekte kazansın..

Havale yapabilirsiniz : instagram dan yada facebook dan mesajlada isteyebilirsiniz. direk kredi kartınız ile çider.dukkan.im den de alışveriş yapabilirsiniz.

Havale yapmak isterseniz;

ÇİDER Derneği

Garanti Bankası  Ataşehir Şubesi

İBAN Numarası :   TR30 0006 2000 3910 0006 6957 85

 

ÖDEME YAPTIKTAN SONRA Mutlaka bilgi vermenizi rica ediyoruz.

ciderdukkanim

 

 

 

 

 

ÇİDER dükkanın adresi https://cider.dukkan.im/

 

Farmasinin çevre dostu kimyasal olmayan ve hayvanların üzerinde deney yapılmayan ürünlerini de buraya koyduk. Kendimizde kullandığımız için rahatlıkla size öneriyoruz.  Ayrıca bütün şehirlerde  kendi parasını kazanmak isteyen  FARMASİ bayisi olabilecek ÇİDER gönüllülerimizi arıyoruz. Bize yazın sibelt@cocukistiyorum.com

 

 

 

 

 

 

 

..

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilir anlaşmalı merkezlerimizde daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
  •   
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ