Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

23 Ocak saat 14.00 de Bodrum Belediyesi Meclis Salonunda

23 Ocak saat 14.00 de Bodrum Belediyesi Meclis Salonunda

BODRUM’ da  İlk defa

23 Ocak saat 14.00 de Bodrum Belediyesi Meclis Salonunda Tüp Bebek tedavileri Toplantısı yapılacak

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğinin Bodrum Belediyesi  ile ortaklaşa düzenlediği  Tüp Bebek Tedavileri Bilgilendirme Toplantısı 23 Ocak Salı günü Bodrum Belediyesi Meclis Salonunda yapılıyor. Saat 14.00 başlayacak olan toplantıda tüp bebek  tedavileri uzmanı  Bodrum Acıbadem Tüp Bebek Merkezi Başkanı Doç.Dr.Serap Yaltı konuşmacı olacak.
Tüp Bebek tedavisindeki başarı oranları ve  son gelişmelerden bahsedecek olan doktorumuz gelen konukların tüp bebek tedavileri ile ilgili sorularını cevaplayacak.
Bodrum ve çevresinde oturan anne olmak isteyen bütün anne adayları halka açık ve ücretsiz olan bu toplantıya davetlidir.

Toplantı Programı
14.00 Açılış Sibel Tuzcu Tüp Bebek tedavilerinde Çider desteği
14.20  Doç.Dr.Serap Yaltı  Tüp bebek tedavileri bilgilendirme
15.30 Konukların sorularını cevaplama
16.00 Toplantının bitişi.

 

 

Doç.Dr.Serap Yaltı Kimdir.?

1962 yılında Erzincan’da doğdu. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1991 yılında tamamladı.
1999 yılında Ankara Zekai Tarık Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde üreme endokrinolojisi-infertilite ve tüp bebek üzerine yan dal yaptı.1991-1998 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Bölümü’nde başasistan olarak çalıştı.1996 yılında Amerikan Medikal Lisans sertifikasını aldı. 1998-2005 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Bölümü’nde klinik şef yardımcısı olarak görev yaptı.2000 yılında Tüp Bebek Merkezi kurucuları arasında yer aldı, 2004 yılına kadar burada da çalıştı. Daha sonra Özel Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde çalışan Serap Yaltı Şu anda Acıbadem Bodrum Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yürütüyor . Şimdiye kadar 68 adet Türkçe, 24 adet yabancı yayını var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ