Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

ÇİDER Rize toplantısı

yonetim

16 Mayıs Pazar günü Çider ve Bahçeci Kliniği ile Rize de Cumhuriyet Caddesindeki Ses Düğün Salonunda olacaklar.

 

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ÇİDER ve Bahçeci Tüp Bebek Merkezi 16 Mayıs 2010 Pazar günü 13.00’de
Rize Ses Düğün Salonu (Cumhuriyet Caddesinde)  Kısırlık ve Tüp Bebek tedavileri hakkında halka açık ve ücretsiz bilgilendirme toplantısı yapacaklar.

Kısırlık tedavileri ve tüp bebek aşamaları ile ilgili her türlü bilgiyi Bahçeci Kliniğinden Dr.Halit Fırat Erden  katılımcılara ayrıntılı olarak anlatacak.

 

Toplantıya katılanlar isterlerse derneğin desteği ile indirimli tedavi olma imkanına kavuşacaklardır.

 

Toplantı halka açık ve ücretsiz yapılacaktır. Rize ve çevresindeki bütün çocukistiyorum ve dernek  üyelerimizi toplantıya bekliyoruz.

 

 

Op.Dr. Halit Fırat Erden kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1966 yılında Mersin’de doğdu. 1984 yılında Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun oldu.

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitiren Dr. Erden, 1995 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu.

1995 -1997 yılları arasında ABD’de University of California, San Diego’da “üreme sağlığı ve infertilite” üzerine üst ihtisasını yapan Erden, sırasıyla Eastern Virginia Medical School-Jones Institute ve Cornell Medical Center’da visiting fellow olarak görev yaptı.

Ulusal ve uluslararası birçok yayın ve makalesi bulunan Dr. Erden, görev yaptığı Alman Hastanesi’nden Kasım 2009 itibariyle ayrıldı.

Çalışmalarını halen, Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi’nde devam ettiren Op. Dr. Erden, Endocrine Society, American Society of Reproductive Medicine, American Association of Gynecologic Laparoscopists’in aktif üyesidir.

 

Tüp Bebek Tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Danışma formu ile bizimle iletişim kurabilir daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ