Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

11 Ocak Sarıyer’de Esra Ceyhan bizimle olacak

11 Ocak Sarıyer’de Esra Ceyhan bizimle olacak

 

11 Ocak 2012 de Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Motivasyon toplantılarına bir yenisini daha ekleyecek.
İstanbul Sarıyer’de  yapılacak Motivasyon ve Bilgilendirme toplantısına sevilen sunucu Esra Ceyhan da katılacak. Konuşmacı doktor  Acıbadem Maslak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.Bülent Tıraş   olacak.

11 Ocak 2012 Çarşamba günü saat 13.00/15.00 arasında Sarıyer Nejat Uygur  Sahnesinde   Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğinin kısırlık tedavileri bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantısı yapılacak.

Çider’in Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere bilgilendirme ve motivasyon toplantıları her seferinde özellikle hanımlar tarafından çok sevilen bir sanatçı, sunucu ya da ünlü ile devam ediyor. Zuhal Topal, Şebnem Özinal dan sonra Esra Ceyhan da Çider’in bu değişik  çalışmasına destek verdi.

Çider den Mukadder Adil  derneğin sıra dışı çalışmalarını ve çiftlere desteklerini  anlatacağı, Acıbadem Maslak Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr. Bülent Tıraş’ın  kısırlık tedavileri hakkında bilgilendirme yapacağı toplantıda Esra Ceyhan da annelik serüvenini anlatacak ,çocuk sahibi olma süresinde yaşadıklarını anne adayları ile paylaşacak.  Soru cevap bölümü, hastaların getirdiği raporların yorumlanması da yapılacak. Hamile kalamama nedenlerinden başlayıp en son tüp bebeğe kadar uzanan tedaviler  ve en son gelinen teknolojik aşamalar anlatılacak.

Toplantı halka açık ve ücretsiz olacak.

Toplantıya İstanbul da oturan bütün Çider üyelerinin katılımı bekliniyor.

Sarıyer Nejat Uygur Sahnesi Kültür Merkezi adresi.:
Sehit  Mithat Yılmaz Cad No:85
Tel: 4441722

 Ayrıntılı bilgi icin Çideri arayınız: 0216 456 39 75-76

 Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ