lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

04 Martta İzmitte Cihan HAstanesi Toplantı Salonunda Olacagız.

04 Martta İzmitte Cihan HAstanesi Toplantı Salonunda Olacagız.

04 Martta İzmitte Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı

 

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) in İzmit Belediyesi ile ortaklaşa Cihan Hastanesi Toplantı Salonunda 16.00 da yapılacak olan toplantıya Prof.Dr. Bülent Tıraş konuşmacı olarak katılacak  .

 

Tüp bebek tedavilerine karar verdiyseniz uzun süredir bebek sahibi olmak için araştırma ve tedavi yapıyorsanız  simdiye kadar yapmış olduğunuz tedaviler ve raporlarınız ile birlikte Cihan Hastanesi Toplantı salonunda sizi bekliyoruz.

Prof.Dr.Bülent Tıraş anne ve baba olamama sorunları neler sizi engelliyor tedavilerde nasıl başarıya ulaşırız. Sizin başarı şansınız nedir konularında geniş açıklamalar yapacak ve tek tek konukların raporları ile ilgilenecek.

 

 

 

Toplantı Programı :

 

14.00   Sibel Tuzcu Dernek Başkanı .Açılış ve tüp bebek tedavileri öncesi çalışmalar
14.30 Prof.Dr.Bülent Tıraş  .Tüp Bebek tedavileri
15.10 Soru ve Cevaplar
16.00 Kapanış

 

 

 

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

 

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

 

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

 

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ