Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Dayanışma – Sayı 6 – 07.11.2001

yonetim

Merhaba

Sıra geldi Ankara’da yapılacak büyük toplantıya…Ankara da ki bütün Tüp Bebek Merkezlerinin davet edileceği toplantı olacak .Çalışmalarımız sürüyor .Türkiye Infertilite Vakfı ile birlikte yapacagiz. Eğer Vakıf Başkanı Prof.Dr. Mülazim Yıldırım’in yoğunluğu elverirse.Onun tecrübelerine ihtiyacımız var.

Neden hep Ankara diye sorabilirsiniz.İstanbul’da çok Merkez var. Başkent’i ilk önce fethedelim sonra İstanbul ,İzmir ve baharda esas büyük işimiz. Doğu Anadolu’ya gitmek olacak… Orayı nasıl büyük bir heyecanla beklediğimi bir bilseniz.?

Diyarbakır Gaziantep Van Erzurum ve cevre illeri hep gitmek ulaşmak istediğim yerler..İnşallah hepsi olacak. Ve eğer maddi imkanlarımız elverirse bütün toplantılarda benimle birlikte olan Dayanışma Kulübü üyeleri ile orada olmak isterim.Ben götürmek isterim. Benimle Doğuyu görmeye gelir misiniz?Gönlüm büyük .. mutlaka bunun da bir çaresini bulacağım ve biz ordu gibi gideceğiz. Sonra bir sözüm var Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesine..

Önümüzdeki sene Orada bir toplantı yapacağım.Doktorları götüreceğim oraya.. Küçük ama gönülden bir mektup aldım oradan “burada da bir toplantı yap” diye.. Beni oradan çağırırlar da hiç gitmem mi? Sevgi dolu mailler yurdun dört bir tarafından bizi sardı sarmaladı sıcacık ve güler yüzlü yaptı bu İstanbul’un kışında ..

09 KASIMDAN İTİBAREN SN.PROF.DR. KUTLUK OKTAY CHAT TE OLCAK

09 Kasımda chatte Sn.Prof.Dr.Kutluk Oktay olacak. Onu cok büyük bir heyecan la bekleyeceğiz.

Kutluk Beyin Amerika dan ilk defa Türkiye de hem de bizim sitemizde bağlantıya girmesi çok önemli bir olay.Amerika da ki en son çalışmalarını hemen ondan direkt olarak öğrenebileceğiz. Bütün gelişmeleri anında. Bu çok hoş bir şey.Bize Danışmanlık yapmayı kabul etmesi bize gerçekten büyük gurur verdi.Yarından itibaren onunda danışma formu Hayata geçecek. Formları doldurup chatte onunla bu şekilde irtibat kurabilirsiniz.Bu size daha kolay cevap vermesini sağlayacaktır.

DAYANIŞMA KULUBÜNE ÜYE OLUN

Dayanışma Kulübünün Dayanışma görevini en üstün bir şekilde yerine getirdiğini görmek beni inanılmaz mutlu ediyor.Meğer biz ne kadar yalnız yapayalnız kalmışız?. Ne kadar hasretmişiz bir küçücük sevgi sözcüğüne ve yardımcı olmak fiiline.. Çölde suya hasret kalmış kişiler misali bir yudumcuk ilgiler bizi bütünleştirdi.büyüdü birleşti bir pınar oldu ve şimdi kocaman bir iç deniz haline geliyor.Siteye giren bütün arkadaşlarınıza üye olmalarını söyleyin.Herşeyin elele ne kadar kolay olduğunu bütün güçlüklere beraber gögüs gerebileceğimizi anlatın..

ARALIK AYINDA SİTENİN YUZBİNİ DEVİRMESİNİ KUTLAYACAĞIZ

İnternet sitemiz 2001 ocak ayında hayata başladı. Şubat 01 de ilk Milliyet Gazetesinde daha sonra Hürriyet ve Sabah Gazetelerinde haber olarak herkese ulaştı.Şubattan beri tam 9 ay içinde 112bin 113 bin ziyarete ulaştı.İngilizce nin de yayına girmesi için harıl harıl çalışıyoruz.O zaman bütün dünya ya seslenmeye başlayacağız. Muhteşem olacak.Finansal zorluklar nedeniyle sayfaları parça parça tamamlamaya çalışıyorduk ama bütün zorluklar bitmek üzere. Çünkü o bitince sırada diğer diller var.Nerdeyse bütün dillere çevrili tek site olmasını istiyorum. Çünkü böyle bir site yok.

Aralığın sonunda yılbaşına yakın güzel bir kutlama yapalım.Hem gelen yılbaşını kutlarız Hem sitemizi hem Dayanışma Kulübümüzü, Hastanelerimizi, doktorlarımızı,bize destek veren gazeteciler ve diğer medya mensuplarını çağırıp teşekkür edelim.Bizimle Dayanışmaları için. Hep birlikte elele güzel yarinlar için …J

Sevgiyle kalın
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ