lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek . Sağlıklı bir kalp  için önerilen Omega-3 ün  spermler için de harika olduğu görülmüş. Human Reproduction  Dergisinde yayınlanan bir çalışmada Omega-3 vitaminini daha yüksek alan  erkeklerin spermlerinin daha sağlıklı görünümlü olduğunu bulmuşlar.

Keten tohumu, ülkemizde çok tanınıp bilinmeyen ama büyük marketlerde bulunabilen chia tohumu, kenevir ve ceviz , Omega-3 yağlar, vitamin D, protein, diyet lifi, demir, kalsiyum ve hastalıklarla mücadele de birebir oldukları kadar sperm sayılarında da belirgin bir artış yaratabiliyorlar

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek için yurt dışında en çok satanlar listesinde olan gebelik ve ebeveynlik Yazarı Heidi Murkoff  a göre ,Omega-3 yağ da spermler için genital bölgede, daha iyi bir cinsel işlev  sağlama ve sağlıklı kan akışını artırmak yeteneği var.

Ispanak, Karalahana, kuşkonmaz, avokado ve fasulye Sağlıklı spermin önemli bir bileşenidir İçlerinde bol folik asit yüklüdür. Folik asit düzeyinin düşüklüğü ile kromozom anomalileri ile sperm hücreleri arasında bağlantılı bulunmuştur.. aynı zamanda Erkek kısırlığı ve bağlantılı sorunlarla ilgili doğurganlığı artırma açısından  hardal, susam gibi baharat ve kereviz tohumu çinko ve selenyumun mükemmel elementlerdir.

Gene beslenme ve erkek spermlerinin güçlenmesi ile ilgili yapılan bir çalışmada çinko eksikliğinin dört ila beşli gruptan oluşan erkek deneklerde testis fonksiyonlarının azaldığı bulundu.

C vitamini sperm hücreleri oksidatif stresi azaltır aynı zamanda yaşam süresini ve hareketliliğini artırır.. Turunçgiller, kırmızı biber ve tatlı patates  folik asit içerir, ancak daha da önemlisi, folik asit emilimi için gerekli olan C vitamini bakımından da zengindirler.

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek

Heidi Murkoff onu 2009 en çok satan kitabına göre A vitamini sağlıklı sperm hücrelerinin olgunlaşması için çok önemlidir. Sağlıklı genetik materyalin çoğaltma temin çok hassas biyolojik işlemlerde kullanılır. Düşük vitamin alımı erkek spermlerinin yumurtayı dölleme  şansını düşürebilir

Kaynak . naturalnews.com

 

Bizi Facebook tanda izleyebilirsiniz.

 

Erkek kısırlığı ve beslenme ile ilgili diğer kaynaklara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Erkek kısırlığında hangi vitamin neye yarar

Erkeklerin kısırlığı önleme içinde beslenme diyeti gereklidir

Spermin yapısı nedir nelerden oluşuyor?

 

En kaliteli  yumurta ve spermle  en iyi embriyoyu yaratmak için tedavinizden 90 gün önceden kendinizi hazırlayın.

Bu yazıları mutlaka okuyun.

 

Tüp bebekte sağlıklı yumurta için 90 gün gerekli -1-
Tüp Bebek Tedavisinde Sağlıklı yumurta icin 90 gün -2-
Tüp bebek tedavisinde sağlıklı yumurta için 90 gün -3-  

 

 

 

 

Erkek kısırlığı  ve tüp bebek tedavileriniz için  Çocuk İstiyorum formu ile bize ulaşabilirsiniz.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
BİR YORUM YAZ