Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Meninin Yapısı Hakkında Kısa ve Aydınlatıcı Bilgi Erken Boşalmayı Önlemek İçin Ne Yapmalısınız?

100 gr.MENİDE

25 mg.Kalsiyum
14 mg.Mangan
14 mg.Çinko
13 mg.C vitamini
53 mg.B-7 vitamini
224 mg.Fruktoz şekeri
Önemli miktarda Kükürt

Meninin terkibinde bulunan bu maddeler,aldığımız besinlerin işlenmesinden meydana gelir.O halde meni ve sperm sayısını arttırmak için ;içinde bu ve buna benzer mineral ve vitaminlerin bulunduğu gıdalara dikkat edilmelidir.Bu maddeleri karşılayabilecek gıdalara örnek verecek olursak; dar-ı fülfül, fındık, buğday çimi, soya fasulyesi, fıstık, badem, bira mayası, susam ve kabuklu deniz ürünleri sayılabilir.Bunlardan vücüda yeteri kadar almak gerekir. Ayrıca eczanelerden bir doktor tavsiyesiyle satın alınacak,multivitamin ve mineral tabletleri de sperm sayısının artmasında faal olacaktır.

Vücutta sperm sayısını etkileyen bir düzensizlik veya bir hastalık varsa, mutlaka bir doktora görünmek şarttır. Şişman kişilerinde zayıflama rejimi yapmaları ve fazla kilolarını atmaları gerekir.

ERKEN BOŞALMAYI ÖNLEMEK İÇİN
TERKİBİ
Çörek Otu 100 gr
Rezene Tohumu 70 gr
Damla Sakızı 40 gr
Sinameki 40 gr
Zencefil 40 gr
Süzme bal 750 gr
YAPILIŞI
Eczalar iyice dövülüp, bal ile karıştırılır, macun haline getirilir.Sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce, birer çorba kaşığı yenir. Buna bir müddet devam edilirse, bel gevşekliğine faydası görülür.
ERKEN BOŞALMAYI ÖNLEMEK İÇİN
TERKİBİ
Havlıcan 300 gr
Nöbet şekeri 50 gr
Su 11 bardak
YAPILIŞI
Havlıcan su ile kaynatılır. Suyun iki bardağı uçunca, ateşten indirilip, süzülür. Nöbet şekeri ilave edilip, iki taşım kaynatılır.Yemeklerden evvel ikişer fincan içilir.Ayrıca mideyi kuvvetlendirip, idrar akıntısını da önler. Bu şerbete kaynamadan önce havlıcanla birlikte, 30 gr. kitre de ilave edilirse, etkisi daha fazla artar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ