lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor.

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor.

Merhaba Geçtiğimiz Eylül ayında Geminilabco Sponsorluğunda  Embriyo Kalitesini Artırma Çalışması Programı adı altında 2 eğitim yaptık. Türkiye’de hatta dünya da ilk defa yapılan bu eğitim son derece verimli geçti ve eğitime ltarafında da çok beğenildi.

İlk defa oluşu nedeniyle ilk etapta herkeste ( yapanlarda dahil 🙂 ) büyüKasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyork heyecan ve acaba nasıl olacak ki sorusu vardı. Ama herşey beklediğimizden de iyi geçti ve bu konuda çok güzel yorumlar aldık.

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı Nasıl Oluyor?

Katılımcılar CİDER e form doldurarak eğitime katılmak istediklerini belirtiyorlar ve eğitim ücretini havale çıkarıp bildiriyorlar. Doldurulan bu form aynı zamanda tüp bebek doktoruna diyetisyene ve psikologa da ilk bilgi olarak gidiyor.

Daha sonra zoomda belirlenen günde toplantı yapılıyor.

Eğitime bir tüp bebek doktoru danışman olarak katılıyor. Bir diyetisyen ve bir psikologdan oluşan ekip ilk toplantılarını zoomdan hep birlikte katılıyorlar. İlk toplantıda  ÇİDER ve Sponsorumuzda oluyor ve herkes birbiri ile tanıyor .

Daha sonra Sırayla katılımcılar sorunlarını tüp bebek doktoruna anlatıyorlar. Doktor nasıl bir tedavi olması gerektiğini anlatıyor.

Daha sonra Diyetisyen doktor ile iletişimde olarak herkesi tek  tek arayarak tahlilleri ve problemlerine dayalı olarak herkese özel ayrı bir beslenme planı  ve vitamin leri belirliyor.  Katılımcılar buna uyarak devam ediyorlar.

Diyetisyenle bu görüşme iki defa yapılıyor.

Daha sonra Psikolog devreye giriyor ve grup terapisine alıyor. İki ayrı defa tedavi sırasında stresi azaltma ve nefes çalışmaları ve özel eğitimler veriyor. Bu programlar birer buçuk saat sürüyor.

ayda bir doktor  2 defa diyetisyen iki defa psikolog eğitimi ile yaşam döngünüzü değiştirme hamile kalma konusunda çok büyük adım atmış oluyorsunuz.

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor

EĞİTİM PROGRAMLARININ İÇERİĞİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ:

Yumurta ya da sperm kalitenizin artması dolayısı ile embriyo kalitenizin düzelmesi size daha erken hamilelik sevinci getirir. Ayrıca tüp bebek tedavisi olacaksanız ruhen ve bedenen tedaviye hazır başlayacaksınız.

DAHA ÖNCEKİ PROGRAMLARIN YORUMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

ÇİDER’İ instagram ve facebooktan da takip edebilirsiniz.

Kasım Ayı Yumurta ve Sperm Kalitesini Artırma Programı başlıyor konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da okudular.;

ÇİDER Derneğimize 2 danışman Doktorumuz daha katıldı

Embriyo Kalitesini Artırma Çalışması Grupları Başlıyor.

Embriyo Kalitesinin Artırılması Çalışması Doktor Listesi

ÇİDER Tüp Bebek Doktorları Tam liste

 

 

Simdi Çocuk İstiyorum Formunu doldurarak KASIM programlarına katılabilirsiniz.

 
 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ