lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Dr. Şenay Eserdağ – İstanbul Hera Kadın Sağlığı-Cinsel Sağlık -Vajinismus

Dr. Şenay Eserdağ – İstanbul Hera Kadın Sağlığı-Cinsel Sağlık -Vajinismus

Dr.Şenay Eserdağ Kimdir ?

Dr. Şenay Eserdağ istanbul’da doğdu, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2002 yılında girdiği Maltepe Üniversitesi tıp Fakültesi’ni burslu olarak okudu ve 2008 yılında tıp fakültesini dereceyle bitirdi. Girdiği uzmanlık sınavında başarılı olarak Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ihtisasına başladı aynı zamanda Hera Klinik’te vajinismus tedavileri konusunda eğitim gördü.

2012-2014 yılları arasında Mardin Kızıltepe Devlet hastanesinde uzman doktor olarak mecburi hizmetini tamamladı. Cinsel terapiler, tıbbi hipnoz ve regresyon hipnoterapileri konusunda çok sayıda eğitim ve sertifikalar aldı. 2011 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden Aile danışmanlığı eğitimi ve sertifikası aldı. 2013 yılında kurulan Hera Vajinismus Tedavi Derneği’nin İstanbul Şubesi başkanı oldu.

Dr. Şenay Eserdağ Avrupa cinsel Sağlık Topluluğu (ESSM ) (European Society of Sexuel Medicine) tarafından verilen eğitimleri tamamladı ve girdiği sınavda başarılı olarak Avrupa Board diplomasına sahip cinsel terapist ünvanını aldı. Halen İstanbul Nişantaşı’ndaki muayenehanesinde Vajinismus tedavileri konusunda çalışmaktadır. Jinekolog ve cinsel terapist Dr. Süleyman Eserdağ ile evli ve iki erkek çocuk annesidir.

Bu konuyu okuyanlar aşağıdaki konularıda incelediler;

Vajinismus nedir ve nasıl tarif edilir?
Vajinismus nedir?
Vajinismus Sorunu Yaşayanlara Öneriler

 

 

Cinsel Terapi , Aile Danışmanlığı ve   Vajinismus  tedavileri için Dr.Şenay Eserdağ’ın Formu ile kendisine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ