Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Anne Adaylarımız Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

yonetim

Merhaba Hanımlar ,

Bu gün Anneler günü. Biliyorum bir çok anne adayı için çok zor bir gün . Ama bu yola baş koymuş olmanız da sizi anne yapıyor. Ruhunuz hazır vücudunuzu da hazırlıyorsunuz..Bir bebeği doğurmanız gerekmiyor. Çok yakın bir zamanda aşağı yukarı bir seneye kalmadan  çoğunuz anne olacaksınız. Kiminiz evlat edinecek , kiminiz hamile kalacak. Bir yıl sonra bir çoğunuz bebekleri olduğu içinde burada artık belki olmayacak..

Sizden bir şey rica edeceğim bugün ..Lütfen bir günlüğüne anne olmadığınızı unutun.Tedavi olduğunuzu yada başlayacak olduğunuzu geçirdiğiniz tedavileri unutun. Etraf ne kadar hep bu konudan bahsetse bile sanki 3 çocuklu gibi hissedin kendinizi yani o iş olmuş bitmiş bir daha da yaşanmayacakmış gibi …yani bir günlüğüne de olsa kendinizi harap etmeyi bırakın.

Bu anı yaşayalım ve hayatta ise annenize  veya diğer aile büyüklerinize odaklanın. Onların anneler gününün kutlayın.
Benim annemde çok kötü bir tesadüf  3 yıl önce  o gün vefat etti.  Eskiden anne olamadığım için kutlayamıyordum şimdide annemin vefat ettiği gün olduğundan aklıma gelmiyor.. Aile büyüğüm hiç bir hanım yok hayatta.. Anneler günü benim için kutlanacak bir gün olmaktan tamamen çıktı. Bu vesile ile hepsine Allahtan rahmet diliyorum.

Hem sonra düşünüyorum da ; Ne oluyor ki bize ? Son derece kapitalist bir düzenden çıkmış bir gün sizi bizi neden bu kadar sarsıyor ki ? Millet satış yapsın para harcasın diye oluşturulan bu düzende  böyle günler nedeniyle duygusal mahvolmalar yaşamayalım. Sadece bu anneler günü nedeniyle e-ticarette 2 milyon dolar satış yapılmış. Böyle düşününce bu konu hiç duygusal gelmiyor dimi ?

Üzüntülü günler bitsin artık..

Çok sevgilerimle

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ