Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek başarı hikayeleri; Ya çocukları alacağız ya da öleceksin!..

Tüp bebek başarı hikayeleri; Ya çocukları alacağız ya da öleceksin!..

 

1967 Erzurum doğumluyum 19 yıldır evliyim ama evliğin anlamını 2008 yılında ikiz bebek sahibi olarak anladım. Doktoruma ve Çider ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Şimdiye kadar hep sessiz kaldım ama o kadarda size ve Aytuğ beye ulaşmaya çalıştım ulaşamadım, bu gönderdiğiniz e-maille kendimi şöyle bir silkeleyip yazmaya karar verdim.

Evet; artık benimde çocuğum oldu çok güzel günler yaşıyorum. İlk size geldiğim yıl 2006 nın Ekim ayıydı sizden kazandığım tüp bebek paketinde ilk uygulamada Allahım’a şükürler olsun Aytuğ beyin üstün başarısı ile bu operasyon gerçekleşmiş oldu. Sevinçten merkezde havalara uçtuk eşimle inanamadık ama gerçekti. Halen çocuğum olduğuna inanamıyorum, çocuklarım 2,5 yaşına girdiler.

Sibel Hanım eşim hamileliğinin 3.ayında karaciğer enzimleri 70 olması gerekirken 700 -800 e çıktı, çok şiddetli şekilde kaşınıyordu öyle böyle kaşınmak değil. Vücudunda beyaz ten kalmamıştı her yeri morarıyordu doktor hanım hatta böyle gidersek çocukları aldıracağımızı söyledi. Ama yılmadık devam kararı aldık, aradan 2 ay geçti bir tıp fakültesinde ismi vermeyeceğim bir doktor ama doktor demek için bin şahit lazım eşime ya çocukları alacağız ya da öleceksin dedi. Düşünsenize o psikolojiyi! Bizim içimizde depremler oldu sanki. Sibel Hanım inanın bu olayı atlatana kadar, hem maddesel olarak hem de manevi olarak yıprandık ama yılmadık yine devam kararı aldıktan sonra Göztepe Merdivenköy Hastanesinde Dr.Sadık Şentürk le tanıştık. Bize hem psikolojik  hem de diğer yönde destek oldu ona da buradan teşekkürlerimi iletiyorum.Yani kısacası çocuk sahibi olduk ama bizde kapanması güç izler bıraktı .Eşim halen psikolojik tedavi görüyor.Bu arada doktor hanımın vitamin amaçlı verdiği megadayn denen bir ilaç bu olanları bize yaşatmış bu da alerji testlerinden ortaya çıktı.Ama yaşayacaklarımız varmış olsun,ona da teşekkürlerimi iletiyorum buradan.saygılar

 

N.T

 

 

 

Sizde başarı hikayelerinizi bize yollayın burada isimsiz yayınlayalım. diğer başarı hikayelerini okumak için burayı tıklayınız. 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ