lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ümitsizdim

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ümitsizdim

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ümitsizdim.

Memnuniyetle yazarım tabii ki…

Bu işe eşimle birlikte çok büyük bir hevesle başlamıştık.İçimde öyle veya böyle bir şekilde olacak diyordum. Bu arada da adet düzensizlikleri yaşamaktaydım.Ve yapılan tahlil sonuçlarında yumurtlama olmadığı yazıyordu. Doktorum bunun artık tıp dünyasında önemli ve daha doğrusu bir hastalık olarak kabul edilmediğini, bunun artık rahatlıkla tedavi edilebildiğini söylüyordu.Derken eylül ayında tedavilere başladık. Ekim, Kasım, Aralık, Ocak …. zaman geçiyordu. Bir türlü yapılan ilaç tedavisine vücudum cevap vermiyordu. Ama doktorum çok sabırlıydı.Ben de artık yavaş yavaş ümidimi yitirmeye başlamıştım. Bu arada eşim işi nedeniyle yurt dışına gitmek zorunda kaldı.

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ümitsizdim devam ….

Tabiki araya bir süre daha girdi. Daha önce kullanmakta olduğum gonaphene adlı ilacın tedavisine bir süre ara verdik. Ama doktoruma gitmeye devam ediyordum. İlaçları bıraktığım anda yumurtlama bozuluyordu.Bende de artık moral falan kalmamıştı. İnternetten ve gereken bütün kaynaklardan her şeyi araştırıyordum. Derken eşim Mart ayında eve döndü. Bu sefer Puregon isimli iğne tedavisine başlamaya karar verdik. Doktorum Eğer bu şekilde de olmazsa bir rahim filmi çekeceğini söylüyordu. Son adetim 29 Nisan’da idi. Ve bir daha hastalanmadım.İnanamıyordum. Rahim filmi çektirmekten de kurtulmuştum. Sanki Allah dualarımı duymuştu.Aldığım gebelik testi pozitif çıktığında olduğum yere düşüp bayılacağımı zannettim.Bu güne kadar o kadar ilaca rağmen olmamıştı da , şimdi nasıl olmuştu? Bence bu artık bebeğimin kısmetiydi. Tanrı’ da şimdi olmasını istemişti.

İşte benim hikayem bu şekilde ….

İnsanın tam ümidini yitirdiği sırada öyle bir müjdeyle karşılaşıyorsunuz ki, her şeye bedel. Bütün bu şekilde yardım bekleyen hastalara, en kısa zamanda dileklerinin kabul olması dileğiyle…

Hoşçakalın….

 

 

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ümidimi Yitirmiştim.
konusunu okuyanlar  diğer tüp bebek hikayelerini de  incelediler ;
Tüp bebek hikayelerini okumak için burayı tıklayabilirsiniz

..

Biz Facebooktan da takip edebilirsiniz.

 

 

 

Tüp Bebek Tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Danışma formu ile bizimle iletişim kurabilir daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ