lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 79 – 16.06.2003

19 HAZİRAN VE 21 HAZİRAN

 

Sevgili Dostlarım.;

 

Dolu dolu sorunlarımızı aktarabildiğimiz bir hafta yaşadım..Cuma günü gene söylemeye utanıyorum ama show tv de Nükhet Duru ve Cenk Eren show da idim. Tedavilerle ilgili kendilerine hepimizin adına birer plaket verdim.Cumartesi günü Kanal 7 de “ Karşı Karşıya” adlı bir sohbet programındaydım. Ayrıntılı olarak çalışmalarımızı anlattım ve dernek numaralarımızı verdim.Tahmin edemeyeceğim kadar çok telefon geldi. Hafta sonu cep telefonum kulağımda yapışık gezdim desem yeridir.19 Haziran Perşembe akşamı Park ormanla ilgili ile ve 21 Haziran Ankara Tüp bebek ile birlikte yapacagımız Pikniğin duyurusunu televizyondan yaptım.İnşallah bütün herkes katılabilir.19 Haziran icin İstanbul’un 4 bölgesinden gelecekler için otobüs kalkacak.

Kartaldan vapur iskelesinin önünden 18.00 de;

Kadıköyden 18.30 da Haldun Taner Tiyatrosunun önünden ;

Taksim AKM önünden saat saat 18.30 da

Ve Şişli belediyesinin önünden saat 18.30 da Otobüs kalkacak. Taşıma program bitince aynı şekilde gelen yolcuları geri aldıgı noktaya bırakacak. Gelen misafirlerimizin ilk önce her zaman ki gibi isimleri alınacak ve isimlerini yazdıranlar, bu sefer kendileri kura için isimlerini yazıp cam kavanoza atacaklar. Daha sonra ikramımızı alıp içeri çadıra geçecekler.

Saat 20.00 de açılış konuşması olacak ve küçük bir konserimiz olacak.Sn.Erol Evginin oğlu Murat Evgin bizlerle birlikte.Bir Murat’ımız daha var günün en sevilen pop şarkıları ile güzel bir vakit geçirecegiz.Bir saatlik Konserden sonra Sn Mustafa Sarıgül bir konuşma yapacak ve kuralar cekilmeye başlanacak.Çeşitli sanatçılarında kısmetse gelip kuraya katılmaları ve plaket almaları bekleniyor.Davut Gul gelecegini bildirdi.Kuradan sonra tedaviyi veren doktorlara toplu halde teşekkür edilecek.Bu toplantımızda yarım Tüp Bebek Tedavileri veren doktorlar;

Sn.Dr.Gurur Polat Ankara dan ,Sn.Prof.Dr.Teksen Çamlıbel Jinemed adına ;İnternatonal Hospital hastanesi Tüp Bebek Merkezi yarım bir tüp bebek tedavisi veriyor. Ona ve diger en az 30 doktora verdikleri 115 ücretsiz muayene için   teşekkür ve şükran borçluyuz.

Ve tekrar müzige ve eğlenmeye dönecegiz. Saat 23.00 yada 24.00 de program bitecek.Bir dahaki sene gene güzel bir toplantı dileğiyle birbirimizden ayrılacagız.

 

21 HAZİRAN ANKARA TÜP BEBEK MERKEZİ İLE BİRLİKTE WIM ETKİNLİĞİ

 

Ertesi gün 20 haziranda akşam trenle kısmetse Ankara ‘ya hareket edeceğiz. 21. Haziranda Sabah saat 11.00 de Ankara Tüp Bebek Merkezinin önünden   kalkacak ve Gölbaşına piknik yapacağımız otele giden otobüse bineceğiz.Hem toplantımızı yapıp hemde eğleneceğiz hem de bir ücretsiz tüp bebekle 4 tanede yarım ücretli tedavi kurası çekeceğiz.

Ankara’ya gelmek isteyen arkadaşlarımız en geç Salı akşamına kadar sibelt@cocukistiyorum.com a mail atsınlar.. Ankara’ya trenle gidiliyor. Ben kızımı da götürüyorum ve orada bir iki gün kalmam gerekiyor.Yataklı Tren ile gelmek isteyen arkadaşlarımız birlikte haber versinler gerekirse bir vagonu kapatabiliriz grup indirimi de alabiliriz.

 

İster hayal deyin ister başka bir şey ama ben hayallerimi hep yüksek tutuyorum.Ben İstanbul da da Ankara da da bütün üyelerimizin hepsinin imkanları ölçüsünde geleceklerini biliyorum. Çünkü bu başka bir şey.. Bu ay dünya infetilite ayı ve biz sorunlarımızı ancak kalabalık olduğumuz zaman dikkate alabilirler. Basın ancak bizi kalabalık olduğu zaman haber yapacaktır sorunlarımız dikkatlerini çekecektir..Çok güzel huzur dolu günler geçirecegiz.

Toplantlarda görüşmek üzere..

Sevgiler

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ