lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bebeğimiz Oldu

Bebeğimiz Oldu

Tüm çocukistiyorum.com üyelerine merhabalar. Sizlere bizim başımızdan geçen bebek sahibi olma olayımızı anlatmak istiyorum.

Ben Güneydoğu gazisiyim girdiğimiz bir çatışmada ağır şekilde yaralanmıştım daha sonra geçirdiğim bir dizi ameliyat sonucunda hayata döndüm fakat bundan sonra normal yolla bebeğimiz olamayacağını bebek sahibi olmamızın tek yolunun tüp bebek yada microenjeksiyon yöntemi olduğunu söyledi doktorlar.

Bende bu olayı bir internet sitesinde dile getirmiştim bunu okuyan Ankara da ki GÜRGAN TÜPBEBEK VE KADIN SAGLIĞI kliniği tüm gazilerimize kapımız her zaman açık, mümkün olduğunca yardım etmeye çalışıyoruz diyerek beni ve eşimi ücretsiz tedavi için Ankara ya çağırdı, detaylı bir muayeneden geçirildik ve tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olabileceğimiz tanısına koyan doktor TİMUR GÜRGAN bu işlem için bizden hiç bir ücret talep etmediğini ve bebek sahibi oluncaya kadarda microenjeksiyon yöntemini uygulayacağını söyledi, ilk denemede eşime 4 döllenmiş yumurta verildi fakat hamilelik gerçekleşmedi 2. denemedeyse 5 adet döllenmiş yumurta verildi 12 gün sonra hamilelik testi yaptırdığımızda eşimin hamile olduğunu öğrendik ve bebeğimiz 26 mayıs 2003 te dünyaya geldi, çok sağlıklı bir erkek çocuğu ismini Armağan koyduk, tedavimizi üstlenen ve bizden hiçbir ücret almayan Dr. TİMUR GÜRGAN sayesinde 9 yıl sonra anne baba olma mutluluğuna erişmiş olduk.

Dilerim bu tür güzel olaylar daha da çoğalır ve bir takım maddi ve yada başka sorunlar nedeniyle bebek sahibi olamayan çiftler kalmaz.

Bize ve diğer gazilerimize her zaman yardımcı olmaya çalışan GÜRGAN TÜPBEBEK VE KADIN SAĞLIĞI KLİNİĞİ‘ne sizlerin huzurunda tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet SEZER

 

 

 

Bizi takip edebileceğiniz sosyal medya sayfaları

Bu linkten Facebook  Çocuk İstiyorum sayfamıza erişebilirsiniz.
Bizi instagramda   @ciderdernek  hesabından takip edebilirsiniz. Yoğun olarak orada paylaşım  ve canlı yayınlar yapılmaktadır.

Youtube Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği sayfamızda 140 ın üstünde tüp bebek bilgilendirme videosu bulunmaktadır.

Twitterda  @tupbebekdernegi sayfamızı da kullanabilirsiniz.

 

Bebeğimiz oldu konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler

Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları

Tüp bebek tedavisinde Gonal F ne kadar süre kullanılır?

Tüplerde tıkanıklık belirtileri nelerdir?

FARLUTAL İlacı nedir ne zaman ve niçin kullanılır?

 

Tüp bebek tedavileriniz için başvuru ÇİDER Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ