lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek öncesi rahimi kuvvetlendirici masaj

Tüp bebek öncesi rahimi kuvvetlendirici masaj

Size yurt dışında çok iyi bilinen ve uygulanan ama Türkiye de bilinmeyen bir yan tedavi türünden bahsedeceğim. Yurt dışında “Rahim Masajı” yada “Doğurganlık için Rahim masajı” olarak geçiyor. Burada amaç üreme sistemine kan akışını artırmak  daha verimli hale getirebilmek için en iyi tedavilerden biri olarak görülen rahim ve yumurtalıklara masaj yapmadır. Masaj yumurtalıklara taze, oksijenli kan getirir ve eski durgun kanı yer değiştirmesine yardımcı olur. Genelde tüp bebek doktorları tüp bebek tedavisi sırasında embriyonun  rahime daha iyi tutunabilmesi ve  rahime daha yoğun kan akışını sağlayabilmek için bir dönem önce erkeklerin performans sağlama amacıyla sıklıkla kullandığı bir hapı hanımlar için kullanıyorlardı.Şimdi sanırım başka ilaçlar kullanıyorlar. Masajı haftada en az  4 defa yapmalısınız. Adet döneminiz bittikten sonra başlayıp yumurtlama döneminiz son erene kadar masaja devam etmelisiniz.
Daha iyi anlayabilmeniz ve kendi kendinize uygulayabilmeniz için de videosunu da aşağıda veriyorum .Doğurganlık Artırıcı masajı kendiniz de yapabilirsiniz. Yapamadığınızı düşünüyorsanız eli yatkın yakın bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bildiğiniz sağlık masajı yapanlardan bölgede kan akışı artışını sağlamak için diye belirtirseniz belki destek alabilirsiniz. Konusunda uzmanlaşmış bir terapist Türkiye de var mıdır bilmiyorum ama inanın zannetmiyorum. .Kimse bilmiyor da siz nereden biliyorsunuz bunları yazıyorsunuz diye sorabilirsiniz. Kadınların kolay hamile kalabilmesi ,embriyonun ve spermin hamilelik için daha kaliteli olabilmesi için her türlü  yurt dışı araştırmayı, çalışma  taranıyor ,takip ediliyor ve Türkiye de uygulanabilecekleri yayınlamaya çalışıyoruz. Mantıklı absürt her şey okunuyor ve ayıklanıyor ,özgün makalesi oluşturulup yayınlanıyor.

Videoyu dikkatlice seyrederseniz  bu basit uygulamayı öğrenerek kendi kendinize evinizin rahatlığında bunu yapabilirsiniz

Kolay gelsin..

Tüp bebek tedavilerinizde sağlıklı yumurta elde etmek için beslenme uzmanları ile iletişimi bu formla kurabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ