lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek başarı hikayeleri; Doğal yollardan olacak diye bekledik ,aradan 17 yıl geçmişti:-)

Tüp bebek başarı hikayeleri; Doğal yollardan olacak diye bekledik ,aradan 17 yıl geçmişti:-)

Ben 1988 yılında evlendim. Çok mutluydum çünkü aşkımla evlenmiştim. Bir süre sonra çocuk istediğimize karar verdik fakat istememize rağmen  olmadı. Doktora gittim olur yaşın küçük dedi.

Ben 1970 doğumluyum. Bekledik bizde doğal yollardan olacak diye. Aradan 17 yıl geçti 🙂
Ben artık 35 olmuştum yaşım geçiyordu.Bir gün internette dolaşırken sitenizi gördüm.Benimle birlikte aynı sorunu yaşayan bir sürü arkadaşım oldu.

Onların hikayelerini okurken bazen ağlıyor bazen çok mutlu oluyordum. Bir gün beni sizin dernekten aradılar siteden ayın  indirimli tedavisini kazandığımı söylediler.Hem de benim çok güvendiğim sevdiğim kendi doktorumdan .Çok mutlu olmuştum.Bu benim için bir adımdı.

Hemen eşimi aradım böyle şeylere inanmayan eşim sanki Allah tarafından ikna edilmişti, tamam aşkım hemen dedi. Bunlar hepsi sebepti bence .Allahım çok şükür benimde yüzüme gülüyordu.Ocak 3 de doktoruma gittim ve tüp bebek tedavime başladım.. Benimle çok ilgilendiler, bir sürü iğneler haplar(bu arada artık hiç maddi anlamda gücümüz kalmamıştı imdadıma siz yetiştiniz, son iğnemi siz bana kargo ile yolladınız. Dualarım hep sizinle) uzun bir süreç başladı ve şubat transfer günü geldi. Doktor Bey de transferde bak bunlar senin bebeklerin konuş dedi. Ben ipnotize olmuş gibi embriyoların resmine bakıyor ağlıyorum onlar benimdi:(transferden sonra beni yalnız bıraktı konuşmam için ben bebeklerimle sanki beni duyuyorlarmış gibi konuştum. Ama biliyordum duyuyorlardı ve sıkı tutunmaları gerektiğini başka paramızın olmadığını bir daha tedavi olamayacağımızı anlattım. 3 embriyo transfer oldu.21 gün sonra tahlil vermem gerekiyordu. Fakat ben heyecandan ölecektim tahlile giderken aradım eşimi aşkım ben hamileyim hissediyorum çocuklar  sinyal verdi dedim:) Annelik sanırım böyle bir şeymiş. Şimdi anlıyorum. Sonucu aldığımda inanamıyordum. Ağlama krizine girdim sonuç pozitifdi”. Annemi tüm ailemi hemen aradım, en son doktorum kimseye söylemememi, kalp atışlarından sonra haberdar etmemi söyledi. Ama ben herkese anlatmıştım. Neyse çok şükür Allahıma 3 embriyodan ikisi tutmuştu. İkiz bebeklerim olacaktı.
34 hafta çok sağlıklı bir hamilelik geçirdim. Fakat 34 haftanın sonunda kontrole gittiğimde kanamam başladı. Ben kendimi kaybetmişim .Uyandığımda bebeklerimden birini kaybettiğimi öğrendim ,çok şükür birisi yaşıyordu. Allahıma şükür kardeşi yattıkça Allah toprağın bedeninde kızıma ömür versin .Kızım şimdi 6 yaşında. Bu sene okula başladı. Hep Allahıma şükrediyorum bana kızımı verdiği için.Allah isteyen herkese bebeğini versin. Ama kimse ümidini kaybetmesin. Ben 17 yıl sonra sizinle umut buldum. Dünyanın en güzel duygusuymuş. Dualarım hep sizinle, önce Allahımın izniyle sonra bana umut olan sizin sayenizde oldu benim kızım. Allaha emanet olun ve sizin için yapabileceğim bir şey olursa her zaman yanınızdayım lütfen bunu unutmayın.

Saygılarımla

BC

Diğer tüp bebek Başarı hikayelerini okumak için burayı tıklayınız

 

Tüp Bebek Tedavileriniz için Çocuk İstiyorum  Formu ile bizimle iletişim kurabilir daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ