lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 89 – 16.09.2003

Sevgili Dostlarım.;

Bu hafta Ankara dan haber bekliyoruz. Sağlık Bakanı Sn.Recep Akdağ’dan randevu istendi. Önümüzdeki hafta için her an beklediğimiz haber gelebilir.İnsallah herşey beklediğimiz gibi gelişir.Önümüzdeki hafta eğer bir şey olursa size burada uzun uzun yazacağım.;

13 Eylül de dernekte yarım ücretli tedavi ile ilgili kura belirlendi ve formda yayınlandı ilgilenen arkadaşlarımızın oradan okumalarını rica ediyorum.Önümüzdeki ay tekrar birlikte olacagız.

BU AY İSTANBUL’DA İNTERNATİONAL HOSPİTAL İLE TOPLANTIMIZ VAR
TOPLANTI KONUMUZ;TEKRARLAYAN BAŞARISIZ IVF LERDE NE YAPMALI?

Bu ay Eylülün 27 sinde İstanbul İnternational Hospital Tüp bebek Merkezi ve ekibi ile birlikte olacağız. Bu ay İnternational Hospital Tüp bebek merkezi üyelerimiz icin 3 cifte yarım tüp bebek tedavisi bağış ( bunun içinde genetik ve çok önemli tahlillerde dahil.)ve 50 bayan üyemize ücretsiz smear testi veriyor.

Bu bagış icin hastane özellikle 37 yasın altında ve en az iki defa ıvf yaptırıp başarısız olanlara destek olmak istediklerini belirttiler.

Bunun için gerçekten kendilerine cok mütesekkiriz. Her yıl bütün üyelerimizin smear testinin bedava yapılması esas amacımız.İnternational Hospital ‘in buna destek vererek yardımcı olması bizi çok mutlu etti. Toplantı Ataköy’deki Polat Rönesans Otelinde yapılacak.Daha önce belirtilen Yunus Emre Tiyatrosu iptal edilip bizler için daha iyi yere geçildi.HAstaneye bu konuda göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyorum.Toplantı her zamanki gibi saat 13.00/17.00 arasında ve tabii ücretsiz.

Katılım ve yararlanmak için sitede ayrıca yayınlanan yazıyı lütfen okuyun.

Önümüzdeki ay tekrar İstanbul da ve Acıbadem Hastanesi ile birlikte toplantı yapacagız. hem de Ankara da toplantımız olacak. Ve gene bagışlarımız butun hızıyla devam edecek. Sonra da Başlangıcından beri çok istediğim başka şehirlerin toplantı programı önümüze geliyor.

SİTEDEKİ İNDİRİMLER
Arkadaşlar ;bazı hastanelere indirimlerimiz den şikayetçi oldular. Şu şekilde; Hasta başvuruyor ve tedaviye başlıyor , kaporayı yada parayı verme aşamasında hastanın siteye üye olup indirim aldığı söyleniyor.Bu nedenle bazı hastaneler bu şekilde sürerse indirimi kaldırabileceklerini belirttiler. Sanirim bu kimsenin yararına olmaz.Bu nedenle bundan böyle tedaviler için üyelik printi alabilmek için üye olan arkadaşlarımıza duyurulur;Sitede en az 3 yada 6 ay süre ile faaliyet gösterdikleri takdirde bazı hastanelerden indirim alabilecekler.Yani giriş çıkışları sitede durdukları süreler ve aktivitelere katılımlar da önem kazanacak.Tedaviler ile ilgili print almak isteyenler sibelt@cocukistiyorum.com a mail atacaklar ve biz hastaneye bilgi verecegiz.Bu şekilde hastanelerden gelen indirimlerimiz suistimal ediliyor şikayetlerininde önüne geçmiş olabileceğiz. Genis bilgi için benim mailimden soru sorabilirsiniz.

ANA SAYFADAKİ SON DAKİKA BÖLÜMÜ
Ana sayfada son dakikaya en fazla ilginizi çekecek olan konuların özetlerini koyuyorum. Bu iki hafta oldukça ilginç konular var sitemizde ko-kultur yapay rahim rahim içi, uygulaması.

bunu dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Önümüzdeki haftada gecen hafta sitemizde olan yeni uygulama olarak gazetelerde yer alan Vitro Meturasyon.(IVM) ile ilgili yeni ve çok genis bir açıklama bulacaksınız. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu hafta Bakanlıklarla ilgili dosyaları hazırlamakla mesgul olacagım. Bu nedenle yazımı kısa kesiyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Sevgiler

Sİbel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ