Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 69 – 14.05.2003

Merhaba Sevgili Arkadaşlarım;

 

Gecen hafta başında Sibel’in köşesi yazımı tamamlayıp size haberleri veremedim diye o kadar sıkıntılıydım ki anlatamam.Belirsizlik kadar beni öldüren ,patlatan bir şey yok.Neyse ki her şey yavaş yavaş çözülüyor,yolun sonunda ışık gözüküyor , bendeniz de rahatlamaya başladım.

Forumda aylık burçları takip ediyor musunuz bilmiyorum ama inanın her şey doğru çıkıyor . (birazda reklam yapayım)Ben çok inanan bir insan değilim ama son iki aydır ciddi bir şekilde dikkatimi çekiyor.Fala inanma falsız da kalma diye boşuna dememişler.Çok hoşuma gittiğini de itiraf ediyorum.

 

24 MAYIS 2003 İSTANBUL SUADİYE PRİNCESS OTELİNDE   JİNEMED İLE BİRLİKTEYİZ.;

BİRİ BAĞIŞ ,DİĞERİ YARI ÜCRETLE TÜP BEBEK TEDAVİSİ KURAMIZ VAR

 

Sevgili dostlarım bu ayın yani Mayısın 24 ünde Suadiye Princess otelinde saat 13.00/ 17.00 arası Jinemed Kadın Sağlığı Merkezi ile toplantımız var. Gene ücretsiz tüp bebek bağışımız ve Jinemed in bundan sonra formunu dolduran ve kendisine bizim tarafımızdan başvuran herkese kura ile her ay bir kişiye yapacağı yarı fiyatına tüp bebek tedavisi olacak. Yani bu ay iki kuramız var.Biri ücretli biri de ücretsiz..

Bütün tedavi görecek arkadaşlarımız Prof.Dr.Teksen Çamlıbel’in formunu doldurup kendilerine bir şans yaratabilirler.

O gün oraya bütün üye olan ve olmayan arkadaşlarımızı bekliyoruz.

 

HAZİRAN BÜTÜN DÜNYA DA INFERTİLİTE AYI OLARAK ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR

 

Gecen yıl etkinliklerine başlanan Dünya İnfertilite Ayı etkinlikleri bu yılda Türkiye de

Çok güzel bir etkinlikle kutlanacak..Yarı piknik şeklinde olacak olan bu toplantımız için size çok güzel bir piknik alanı tahsis etmek için çalışmalarımız devam ediyor Önümüzdeki hafta başında onu da size duyuracağım.Çok güzel haberlerle..

Bu yıl pikniğimizi Androloji Derneği ve Jinekoloji Derneği ile birlikte düzenliyoruz.Onlarda aileleri ile birlikte pikniğe katılacaklar Ve onların size çok güzel sürprizleri olacak…

Piknik derken herkesin aklına ormanda yerde bir ağacın dibi geliyor ama benim aklıma öyle gelmiyor maalesef ben kendi rüyamı anlatayım da sonradan şaşırmayın..Ne kadar gerçekleştirebilirim bilemiyorum ama   büyük bir kırlık ,çimenlik yemyeşil bir yerde

Masalar sandalyeler de olsun.Masamızın üstünde   geniş güneş şemsiyelerimiz ama istersek güneşten de kaçabilmek altında uzanabilmek içinde ağaçlarda olsun.Restoranımızda yanı başımızda olmalı soğuk içecek size hazır hizmet edebilecek   garsonlar bir şeyler istediğimiz de hemen alabilelim. Hepten bakir yerler artık bu yastan sonra hiç birimize göre değil sanıyorum onca başımızdaki sıkıntılardan sonra .Bence biz en iyisini hak ediyoruz. En azından temiz bir tuvalet bulmak lazım değil mi? İsteyen evinden gene ne isterse getirsin ama

Tabi bizimde ufak ikramlarımız olacak. Hep birlikte çeşitli oyunlar düzenlenecek..

Benim hayalim. Üyelerle doktorlar arası bir maç futbol olabilir- voleybol olabilir… tabi kim katılır nasıl olur simdi bilmem. Tavla yarışması olabilir.Aramızda bebek sahibi olanlar da olacaklar. Hep birlikte olacağız ve birbirimizden güç alacağız ve müthiş eğleneceğiz.

 

Aklınızda bir şey olursa bana yazın olur mu birlikte düzenleyelim..

Birlikten müthiş bir güç doğuyor. Beni bekleyin…

Sevgiler

Sibel Tuzcu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ